Pakkumine on lõppenud

Keeruta endale tasuta spinnidega jackpot


Võida tasuta 1,8 miljonit eurot

Jackpoti mängu Mega Fortune Dreams peaauhind on kasvanud pea 1,8 miljoni euro suuruseks. Täna kingib Maria Casino igal mängijale 5 tasuta spinni, millega on võimalik just endale see suur jackpot täiesti tasuta keerutada.Kuidas saada 5 tasuta spinni?

  • Kliki SIIN
  • Ava Mega Fortune Dreams jackpoti mäng
  • Naudi kohe 5 tasuta spinni

Lisaks 150% sissemakseboonust

Kui teed täna ka 10€ sissemakse, saad lisaks 150% boonust. See tähendab, et kui kannad kontole 10€, paneb kasiino sellele 15€ juurde nii, et sinu kontole on kokku hoopis 25€.

KEERUTA TASUTA SIIT


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...