Pakkumine on lõppenud

Osale Pafi Bingo Week kampaanias ja võida tasuta bingo pileteid


Bingo Week: võida 10 bingo piletit

Pafi Bingo Week kampaanias on sel nädalal piletite uputus. Nimelt loosib Paf iga päev kümme piletit 20-le õnnelikule mängijale. Võitmiseks ei tule teha muud, kui külastada siit Pafi lehte, registreeruda ühe korra kampaaniale ning mängida reaalse raha eest ükskõik millist bingot päevadel, mil soovid loosis osaleda.Võidetud pileteid saab kasutada 20. juulini Variant Bingos.

Sul ei ole veel Pafi kasutajat?

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100 euro suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

VÕIDA BINGO PILETEID SIIT


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...