Pakkumine on lõppenud

Saa 10-eurone riskivaba panus

Saa 10-eurone riskivaba panus

Tennisesõprade suursündmusele ehk Prantsusmaa Lahtistele Meistrivõistlustele on võimalik teha riskivaba panus. Lihtsalt logi oma kasiino kontole sisse või liitu Optibeti internetikasiinoga ning tee poolfinaali mängudele päris raha eest panus. Kasiinoga liitudes ootavad sind ka tervitusboonusena tasuta raha ja tasuta spinnid.


€ 1 000 boonus.

Kuidas saada riskivaba panus?

Nimelt, kui ennustad Roland Garrose meeste poolfinaalmängudele vähemalt 20-eurose panusega, teenid 10-eurose riskivaba panuse naiste või meeste finaalmängule.Kui panustad 20-eurot aga ühele poolfinaalmängule, saad lisaks 10-eurose mängueelse riskivaba panuse finaalmängule ja kui ennustad mõlema poolfinaali mängule, saad lisaks 10-eurose mängueelse ja 10-eurose live riskivaba panuse finaalmängule.

  • Külasta Optibeti internetikasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaga sisse või ava tasuta konto
  • Saa liitumisel tervitusboonusena tasuta raha ja tasuta spinne
  • Tee 20-eurone poolfinaali panus
  • Saa 10-eurone riskivaba panus ja riskivaba live panus

Optibetiga liitudes teenid kuni 1000 eurot ja 200 tasuta spinni

Optibet annab uutele liitujatele kuni 200 tasuta spinni ja 1000€. Kasuta sissemaksel boonuskoode BONUS1 kuni BONUS4 oma nelja esimese sissemakseboonuse saamiseks.

Iga järgmise boonuskoodi kasutamisega saad ka tasuta spinne. Lisaks saavad olemasolevad kliendid
iga nädal osa erinevatest pakkumistest, tasuta spinnidest ja riskivabadest panustest erinevate suurte auhinnaloosideni.

  • Esimese, minimaalselt 20€ sissemakse ja boonuskoodiga BONUS1, saad kasiinolt tehtud deposiidi pealt 100% boonust kuni 100€ väärtuses ning 25 tasuta spinni NetEnt'i slotikal Gonzo's Quest.
  • Kui kasutad teisel sissemaksel boonuskoodi BONUS2, saad 50% boonust kuni 300€ väärtuses ning 100 tasuta keerutust populaarsel Net Entertainment'i slotikal Starburst.
  • Kasuta kolmandal sissemaksel boonuskoodi BONUS3 ning saad sissemakselt 30% boonust kuni 600€ väärtuses ning 75 tasuta spinni mängus Jack and the Beanstalk.

Tasuta keerutusi saad kasutada lisaks populaarsele Starburstile näiteks neis Net Entertainment'i mängudes:


eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...