Pakkumine on lõppenud

Saa Unibetis 10-eurone riskivaba ennustus

Saa 10-eurone riskivaba ennustus

Jalgpallisõprade oodatuima ürituseni on jäänud vaid loetud päevad. Kas teadsid, et viimati, kui Inglismaa mängis Portugaliga 2006. aasta jalgpalli MM-il, siis jooksis Ronaldo kohtuniku juurde terve väljaku pikkuse distantsi, mille tulemusel eemaldati väljakult Ronaldo klubikaaslane Rooney. Täna kohtuvad Inglismaa ja Portugal taaskord.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

Selle puhul pakub Unibeti kasiino sulle võimalust saada 10-eurone riskivaba ennustus. Kui teed panuse tänasele Inglismaa ja Portugali kohtumisele ja kui emb-kumb, Rooney või Ronaldo saavad kaardi, saad sina ennustuse eest raha tagasi. Kui sul ei ole veel Unibeti kontot, saad selle avades tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne.

Kuidas saada riskivaba ennustus?

 • Külasta Unibeti internetikasiinot SIIT
 • Logi oma kasutajaga kasiinosse või ava tasuta konto
 • Saa tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne
 • Registreeru boonuspakkumisele
 • Tee Inglismaa ja Portugali mängule ennustus
 • Panus peab olema vähemalt 10-eurone ja 1.40 koefiga
 • Saa 10-eurone tasuta panus

Unibeti 90+ Kindlustustusega raha tagasi

Unibeti kuulus 90+ Kindlustus pakkumine kehtibb Jalgpalli EM-i ajal. See tähendab, et kui üleminutitel lüüakse värav, saad sina oma kuni 100-eurose kaotava ennustuse sularahana tagasi. Seda isegi siis, kui see värav polnud sinu ennustuse kaotuse põhjuseks.

Unibeti 90+ Kindlustus

 

Saa 50€ spordiennustuse boonust

Unibet on üks suurimatest veebikasiinodest, mis pakub muuhulgas ka online spordiennustust. Unibeti panustamisvõimalused on mitmekülgsed pakkudes võimalusi nii tulihingelisele spordifännile kui ka neile, kes aeg-ajalt oma lemmikule meeskonnale panustada soovivad.

Ava Unibeti spordiennustuse konto ja teeni automaatselt 100% tervitusboonust, mis tähendab, et kasiino duubeldab sinu sissemakse. Kui teed 10€ sissemakse, siis annab Unibet sulle 10€ boonusrahana juurde – see tähendab, et sul on mängimiseks kokku 20€. Maksimumboonuse ehk 50€ saamiseks pead tegema 50€ suuruse sissemakse. Lisaks saad lisaks 5 tasuta keerutust Net Entertainment'i Starburst slotikal.

Kuidas saada boonust ja tasuta spinne?

 • Külasta Unibeti spordiennustust SIIT
 • Registeeri end kasiino kasutajaks
 • Tee esimene sissemakse
 • Kasiino duubeldab selle automaatselt
 • Lisaks saad kohe 5 tasuta Starburst spinni

Proovi siin teisi NetEnt'i mänge


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...