Pakkumine on lõppenud

Saa TonyBetis ennustuse eest raha tagasi

10€ Wimbledoni panuse eest tagasi

TonyBeti kasiino annab sulle kaotanud Wimbledoni ennustuse eest kuni 10 eurot tagasi. Kui mängija, kellele oled panuse teinud, kaotab viie-setilises mängus meese üksikmängus, pärast esimese seti võitmist naiste üksikmängus, saad sina oma panuse eest raha tagasi. TonyBet teeb rahatagastuse ööpäeva jooksul pärast viimase matši lõppu. Boonus tuleb kahe päeva jooksul kaks korda 1.90 koefitsiendiga läbi mängida. Riskivaba ennustuse saamiseks logi oma kasiino kontole, tee matšieelne panus ja naudi mängu. Kui sul ei ole veel TonyBeti kontot, saad kasiinoga liitudes tervitusboonuseks tasuta raha.


€ 300 boonus.

Kuidas saada tasuta panus?

  • Külasta TonyBeti internetikasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaga sisse või ava tasuta konto
  • Saa tervitusboonuseks tasuta raha
  • Tee mängueelne Wimbledoni ennustus
  • Saa kaotuse korral kuni 10 eurot tagasi

Saa TonyBetiga liitudes 100 eurot

Ava TonyBeti konto ja tee esimene sissemakse, sest just nii saad kasiinolt 100% tervitusboonust kuni 100€ väärtuses. Lihtsalt salvesta oma andmed ja sisesta boonuse lahtrisse boonuskood CASINO100 kohe pärast sissemakse tegemist. Minimaalne deposiit peab olema vähemalt 10 eurot.

Kasiinoboonus kantakse koheselt sinu Tonybeti kontole pärast deposiidi tegemist. Boonussumma tuleb 35 korda läbi mängida, enne kui saad oma raha kontolt välja kanda.

Proovi siit ka NetEnt'i videoslotte


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...