Pakkumine on lõppenud

Saa sissemaksega 10 tasuta spinni

Triobeti kasiino annab sulle täna 10 tasuta spinni Net Entertainment'i Glow videoslotil. Selleks, et tasuta keerutustega oma õnn proovile panna on eelduseks see, et teed vähemalt 10€ suuruse sissemakse.Kuidas saada tasuta keerutusi?

  • Külasta Triobeti veebikasiinot SIIT
  • Logi kasiinokontole oma kasutajaga sisse
  • Tee vähemalt 10€ suurune sissemakse
  • Saad automaatselt 10 tasuta spinni
  • Need ootavad sind Glow slotikal

Mis mäng on Glow?

Glow on NetEnt'i mänguautomaat, mis baseerub Põhja­-Ameerika pärismaalaste kultuuril ja suurtel tühjadel maa­aladel, mille öises taevas nähti virvatulesi ja räägiti lõkke ümber lastele neist müstilisi lugusid. Mängu saadavad maagilised heliefektid ning selle graafika on loodushõnguline - atmosfääri meenutav.

Eraldi boonusmängu asemel on Glow videosloti boonuslahendused toodud baasmängu ning neid ei käivita mitte boonussümbol ega hajussümbolite kombinatsioon, vaid 5 kõrgemat sümbolit. Iga kord, kui moodustatakse võidukombinatsioon ühega loomapeadest, saab mängija tasuta keerutusi.

Teeni Triobetiga liitudes 100€

Kui sa ei ole veel Triobeti kasutaja, siis duubeldab kasiino sinu esimese sissemakse kuni 100€ ulatuses. Lisaks on uuenenud Triobeti mobiilse ennustamise võimalus, mis tähendab, et sinu kasutuses on 10€ riskivaba ennustamise boonust. Seega, kui panus kaotab, siis kannab kasiino selle sinu kontole tagasi.

Proovi siin teisi NetEnt'i mänge

Loe siit Dracula videosloti tutvustust
Loe siit Glow videosloti tutvustust
Loe siit Gonzo's Quest tutvustust
Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust
Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust
Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
       

https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...