Pakkumine on lõppenud

Mängi täna Triobetis ja saa 10 tasuta spinni mängus Jack and the Beanstalk


10 tasuta Jack and the Beanstalk spinni

Mängi täna Triobeti mobiilses kasiinos 25€ eest panuseid tehes ja saa kasiinolt kingituseks 10 tasuta spinni Jack and the Beanstalk videoslotil. Kuidas saada tasuta spinne? 

  • Lihtsalt mine mobiiliga SIIA
  • Tee oma lemmikutel slotikal vähemalt 25€ panuseid
  • Naudi mobiilses Jack and the Beanstalk mängus tasuta spinne

Sul ei ole veel Triobeti kasutajat? 

Kui sa ei ole veel Triobeti kasutaja, siis duubeldab kasiino sinu esimese sissemakse kuni 100€ ulatuses. Lisaks on uuenenud Trobeti mobiilse ennustamise võimalus, mis tähendab, et sinu kasutuses on 10€ riskivaba ennustamise boonust. Seega, kui panus kaotab, siis kannab kasiino selle sinu kontole tagasi. 

KÜLASTA TRIOBETI KASIINOT

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...