Pakkumine on lõppenud

Saa 10 tasuta South Park: Reel Chaos keerutust

Saa 10 tasuta South Park spinni

Sõbrad South Parkist on maskeerunud võite toovaks superkangelasteks. Tootsi päritolu mängutootja Net Entertainment'i mängul South Park: Reel Chaos saad täna 10 tasuta keerutust. Selleks logi oma Triobeti veebikasiino kontole või registreeru kasutajaks ning panusta ükskõik millises Live Kasiinos vähemalt 5€.


€ 150 läbimängimise nõudeta boonus ja 30 tasuta spinni.

Kuidas saada tasuta keerutusi?

  • Külasta Triobeti online kasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaga sisse või ava konto
  • Panusta Live Kasiinos vähemalt 5€
  • Kasiino kingib sulle 10 tasuta spinni
  • Keeruta South Park: Reel Chaos mängul

South Park: Reel Chaos mängust lähemalt

Selles põnevas viie rulliku, kolme mängurea ja 20 võiduliiniga mängus võitlevad need neljanda klassi kangelased linna Professor Chaose ja temaga kaasa löövate patuste eest. Meie superkangelased toovad mängu kõik, mis tarvis - kuhjuvad asendussümbolid, kordajad, kordajate tasuta keerutused, ülekattega asendussümbolid ja jooksvad boonuskeerutused.

Jälgi seda õigluseleegioni, kus üheksa-aastased mingitegelased sind eepiliste boonuskeerutuste ja suurte võituteni juhatavad. Iga vaenlane, kelle vastu poisid saavad, suurendab võiduliini kordajat andes kokku kuni neljakordse võidu. Kui South Park'i poisid kõigile nurjatutele oma koha on kätte näidanud, saad sa auhinnatud võiduboonusega.

Triobetiga liitudes 150€ ja 30 tasuta spinni

Triobetil on sulle liitumisel varuks hea tervitusboonus. Nimelt lisab kasiino sinu esimesele sissemaksele kuni 150€. Näiteks kui teed esimese sissemakse summas 120€, lisab Triobet omalt poolt juurde 120€. Nii on sul kokku mängimiseks juba 240€.

Lisaks kingib Triobet sulle 30 täiesti tasuta spinni, mis kehtivad läbi aegade populaarseimas Net Entertainment'i mängus Starburst. Saad priid spinnid kasseerida mobiilses Triobetis.

Mängima asumiseks ei tule sul oodata, sest boonusraha jõuab sinu kontole viie minutiga.

Proovi siin teisi NetEnt'i mänge

Loe siit Dracula videosloti tutvustust
Loe siit Glow videosloti tutvustust
Loe siit Gonzo's Quest tutvustust
Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust
Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust
Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...