Pakkumine on lõppenud

Saa 10 täiesti tasuta Lights spinni

Triobet annab oma kümnenda sünnipäeva puhul sulle täna 10 täiesti tasuta keerutust. Saad need kasseerida, kui avad NetEnt'i videosloti Lights. Lihtsalt logi Triobeti kontole või registreeru kasutajaks, ava mäng ja naudi.Mis mäng on Lights?

Lights on zenihõnguline mänguautomaat, millel on viis rullikut ja üheksa panuserida. Mäng käib viiel rullikul ja üheksal mängureal kuni pea 100€ panustega. Mängus on märkimisväärne tasuta keerutuste voor, kus iga spinni kohta ilmub kolm kuni kuus hajussümbolit. Taba kolme või enamat asendussümbolit, et pääseda tasuta keerutuste vooru, kus võid võita kuni 30 tasuta keerutust.

  • Külasta Triobeti veebikasiinot SIIT
  • Logi oma kontole sisse või registreeru kasutajaks
  • Ava NetEnt'i Lights slotikas
  • Naudi 10 täiesti tasuta spinni

Teeni Triobetiga liitudes 100€

Kui sa ei ole veel Triobeti kasutaja, siis duubeldab kasiino sinu esimese sissemakse kuni 100€ ulatuses. Lisaks on uuenenud Triobeti mobiilse ennustamise võimalus, mis tähendab, et sinu kasutuses on 10€ riskivaba ennustamise boonust. Seega, kui panus kaotab, siis kannab kasiino selle sinu kontole tagasi.

Proovi siin teisi NetEnt'i mänge

Loe siit Dracula videosloti tutvustust
Loe siit Glow videosloti tutvustust
Loe siit Gonzo's Quest tutvustust
Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust
Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust
Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...