Keeruta mobiilses Unibetis 10 tasuta spinniga

Keeruta 10 tasuta mobiilse spinniga

Panusta täna mobiilses Unibetis vähemalt 10 eurot ja naudi priilt keerutamist. Nimelt annab kasiino sulle 10 tasuta spinni, millega saad oma õnne proovile panna legendaarsetel Net Entertainment'i mänguautomaatidel nagu Jack Hammer, Lights, South Park, Twin Spin, Flowers. Tasuta keerutuste saamiseks logi oma kasiino kontole, tee sissemakse ning keeruta ülalnimetatud slotikatel. Kui sul ei ole veel Unibetis kasutajat, saad kasiinoga liitudes tervitusboonuseks tasuta spinne ja tasuta raha.


Unibet € 100 boonus ja 5 tasuta spinnid.

|


Kuidas saada tasuta spinne?

  • Külasta Unibeti mobiilset kasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaga sisse või ava tasuta konto
  • Saa tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne
  • Panusta NetEnt'i mänguautomaatidel 10 eurot
  • Saa kasiinolt kingituseks 10 tasuta spinni
  • Pane oma õnn riskivabalt proovile

Flowers videoslotist lähemalt

Flowers Touch™ - Net EntertainmentFlowers mänguautomaadi näol on tegu on nunnu Net Entertainment'i poolt loodud lillelapse videoslotiga, mida iseloomustavad tasuta keerutused, asendussümbolid, topeltsümbolid ja 30 võiduliini. Mängides avastad, et hajussümbolil on vahel üks või kaks pilve ning selleks, et võita tasuta keerutusi, on sul tarvis saada mänguväljale neli pilve. Nende tasuta keerutuste ajal on kõik võidud korrutatud kolmega. Lisaks leiad virnastatud asendussümbolid, mis suurendavad sinu võiduvõimalusi veelgi.

 

Liitudes Unibetiga saad 100€ ja tasuta spinne

Kui sa ei ole veel Unibeti kasutaja, ootab sind registreerimisel tervitusboonus. Iga liituja saab kuni 100€ esimese sissemakse boonust ja viis tasuta spinni Net Entertainment'i Starburst slotikal.

Starburst Touch™ - Net Entertainment 

Uue mängijana saad osaleda 4000€ turniiril

Lisaks avaneb sul võimalus nelja nädala jooksul alates registreerimisest osaleda spetsiaalselt uutele mängijatele loodud turniiridel. Kokku on kasiinos kolm 500€ auhinnafondiga turniiri nii mänguautomaatidel, ruletis kui ka online Blackjackis, mis toimuvad kaks korda nädalas.
Nii saad kokku võita kuni 4000€.

Proovi siit teisi Net Entertainment'i mänge


Eestikasiino.com