Pakkumine on lõppenud

Mängi Triobetis ja saa 10 tasuta spinni mängus Twin Spin


Saa täna 10 tasuta Twin Spini spinni 

Täna kingib Triobet kõigile, kes teevad 25€ eest panuseid, 10 tasuta spinni. Tasuta spinne saad kasutada Twin Spin mobiilimängus. Kuidas saada tasuta spinne? 

  • Lihtsalt mine mobiiliga SIIA
  • Tee 25€ eest panuseid
  • Ava Twin Spini mobiilne mäng
  • Saad automaatselt 10 tasuta spinni 

Sa ei ole veel Triobeti kasutaja? 

Kui sa ei ole veel Triobeti kasutaja, siis duubeldab kasiino sinu esimese sissemakse kuni 100€ ulatuses. Lisaks on uuenenud Triobeti mobiilse ennustamise võimalus, mis tähendab, et sinu kasutuses on 10€ riskivaba ennustamise boonust. Seega, kui panus kaotab, siis kannab kasiino selle sinu kontole tagasi. 

PANUSTA SIIT


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...