Pakkumine on lõppenud

Teeni Triobetis 10 tasuta Starburst spinni

Teeni spinnides 10 tasuta keerutust

Tee Triobeti internetikasiinos 50 spinni Net Entertainment'i loodud ülipopulaarsel Starburst mänguautomaadil ja teeni 10 tasuta keerutust lisaks. Lihtsalt logi oma kasiino kontole ja keeruta mängus vähemalt kümnesendiste panustega. Nii saad oma õnne kokku 60 keerutusega proovile panna. Pealegi, kui täidad veel sarnaseid ülesandeid kogu juulikuu vältel, saad kasiinolt kokku 845 tasuta spinni ja 100 eurot kasiino boonust. Kui sul ei ole veel Triobetis kontot, saad kasiinoga liitudes tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne.


€ 150 läbimängimise nõudeta boonus ja 30 tasuta spinni.

Kuidas saada tasuta Starburst spinne?

  • Külasta Triobeti veebikasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaga sisse või ava tasuta konto
  • Saa liitudes tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne
  • Keeruta 50 spinni vähemalt 10-sendiste panusega Starburst slotikal
  • Teeni kasiinolt kingituseks 10 tasuta spinni

Starburst videoslot - kosmiline videoslot

Mängus Starburst purskuvad tähed ja keerlevad kalliskivid. Tegu on veebipõhise videomänguautomaadiga, mis pakub klassikalist kolme mängurea ja viie rullikuga ülesehitust. Saad videoslotti proovida tasuta lõbu pärast mängimise režiimis kui ka kasutades päris raha peale panustades Win Both Ways valikut. Panused saad Starburstis jaotada üle kümne taseme, mis annab sinu kasutusse panused alates kümnest sendist kuni 100 eurose maksimumpanuseni.

Starburstis on rohkesti boonusfunktsioone, mis annavad mängijale võimaluse teenida tasuta keerutusi ja suurendada võidusummat. Nende hulka kuuluvad juhusümbolid, vabasümbolid, mis asendavad automaatselt suvalise muu sümboli, ning võidukordajad. Starbursti üks ainulaadsemaid lisafunktsioone on Starburst Wild, mis kandub üle kogu ratta ning jääb paigale kuni kolmeks korduskeerutuseks.

Saa Triobetiga liitudes 150€ ja 30 tasuta spinni

Triobetil on sulle liitumisel varuks hea tervitusboonus. Nimelt lisab kasiino sinu esimesele sissemaksele kuni 150€. Näiteks kui teed esimese sissemakse summas 120€, saad oma kontole 120€. Nii on sul kokku mängimiseks 240€.

Vaata siit mobiilse Starburst videosloti tiiserit

Starburst Touch™ - Net Entertainment

Lisaks kingib Triobet sulle 30 täiesti tasuta spinni, mis kehtivad läbi aegade populaarseimas Net Entertainment'i mängus Starburst. Saad priid spinnid kasseerida mobiilses Triobetis.

Mängima asumiseks ei tule sul oodata, sest boonusraha jõuab sinu kontole viie minutiga.

Proovi siit teisi Net Entertainment'i mänge


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...