Keeruta Stickers mobiilsel mängul tasuta

Saa 10 tasuta Stickers spinni

Külasta mobiilset Triobeti kasiinot, panusta vähemalt 10€ ükskõik millisel mänguautomaadil, olgu see Net Entertainment'i, Microgaming'u või mõne teise mängutootja sulest ja naudi tasuta keerutusi. Nimelt annab Triobet sulle 10 tasuta Stickers mobiilset spinni.


Triobet € 150 läbimängimise nõudeta boonus ja 30 tasuta spinnid.

|


Kuidas saada tasuta keerutusi?

  • Külasta Triobeti online kasiinot  SIIT
  • Logi oma kasutajaga sisse või ava konto
  • Panusta vähemalt 10€ ükskõik millisel slotikal
  • Kasiino kingib sulle 10 tasuta spinni
  • Keeruta Stickers mobiilimängus

Stickers mobiilsest videoslotist lähemalt

Stickers'i näol on tegu on NetEnt'i videoslotiga, mida iseloomustavad nii klassikalised kui ka kleepuvad asendussümbolid ja tasuta keerutused. Stickers on omamoodi segu Reel Rushist, Jack Hammerist ja Fruit Shopist. Kui sulle need mängud meeldivad, siis soovitame ka selle lihtsalt mängu võlusid enda jaoks avastada.

Triobetiga liitudes 150€ ja 30 tasuta spinni

Triobetil on sulle liitumisel varuks hea tervitusboonus. Nimelt lisab kasiino sinu esimesele sissemaksele kuni 150€. Näiteks kui teed esimese sissemakse summas 120€, lisab Triobet omalt poolt juurde 120€. Nii on sul kokku mängimiseks juba 240€.

Lisaks kingib Triobet sulle 30 täiesti tasuta spinni, mis kehtivad läbi aegade populaarseimas Net Entertainment'i mängus Starburst. Saad priid spinnid kasseerida mobiilses Triobetis.

Mängima asumiseks ei tule sul oodata, sest boonusraha jõuab sinu kontole viie minutiga.

Proovi siin teisi NetEnt'i mänge

Loe siit Dracula videosloti tutvustust Loe siit Glow videosloti tutvustust Loe siit Gonzo's Quest tutvustust Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust Loe siit Starbursti tutvustust Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

 


eestikasiino.com