Võida tasuta panus ja Apple MacBook arvuti

Saa 100€ panus ja võida Apple MacBook

Triobet tähistab võimsalt oma kümnendat juubelit ning annab iga nädal ühele julgele ennustajale kingituseks 100€ väärtuses tasuta panuse. Kogu kampaania kõrgeima koefitsiendiga võitnud mängija saab auhinnaks 256 GB Apple MacBooki 12" Retina ekraaniga ning ka nädalaauhinnaks oleva tasuta ennustuse.

Kvalifitseerumiseks aseta ja võida enne mängu algust tehtud või reaalajapanus, mille summa on vähemalt 10€. Mida kõrgem on võitva panuse koefitsient, seda kõrgemale kohale pürgid võidutabelis. Nagu öeldakse, julge hundi rind on rasvane.Kuidas auhindu võita?

  • Külasta Triobeti spordiennustust SIIT
  • Logi kasiinokontole oma kasutajaga sisse
  • Aseta enne mängu algust või reaalaja ennustus
  • Edetabelis osalemiseks on tarvis teha 10€ panus
  • Mida kõrgem on koefitsient, seda kõrgema koha saad
  • Panustada saad kas arvutist või mobiilsest Triobetist 

Teeni Triobetiga liitudes 100€

Kui sa ei ole veel Triobeti kasutaja, siis duubeldab kasiino sinu esimese sissemakse kuni 100€ ulatuses. Lisaks on uuenenud Triobeti mobiilse ennustamise võimalus, mis tähendab, et sinu kasutuses on 10€ riskivaba ennustamise boonust. Seega, kui panus kaotab, siis kannab kasiino selle sinu kontole tagasi.

Proovi siin teisi NetEnt'i mänge

Loe siit Dracula videosloti tutvustust Loe siit Glow videosloti tutvustust Loe siit Gonzo's Quest tutvustust Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust Loe siit Starbursti tutvustust Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
       

eestikasiino.com