Pakkumine on lõppenud

Saa Triobeti 100 eurot sissemakse boonust

Saa 100€ sissemakse boonust

Triobeti internetikasiino annab sulle täna kuni 100€ sissemakse boonust, kui teed vähemalt 10€ sissemakse. Lihtsalt logi oma kasiinokontole sisse või ava tasuta Triobeti konto, tee deposiit ning naudi tasuta rahaga keerutamist ükskõik millisel videoslotil.


€ 150 läbimängimise nõudeta boonus ja 30 tasuta spinni.

Kuidas saada sissemakse boonust?

  • Külasta Triobeti internetikasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaga sisse või liitu kasiinoga tasuta
  • Saa tervitusboonusena tasuta raha ja spinne
  • Teeni sissemakse eest 100% boonust
  • Saa sõltuvalt sissemaksest kuni 100 eurot
  • Kasuta tasuta raha mistahes mänguautomaadil

Saa Triobetiga liitudes 150€ ja 30 tasuta spinni

Triobetil on sulle liitumisel varuks hea tervitusboonus. Nimelt lisab kasiino sinu esimesele sissemaksele kuni 150€. Näiteks kui teed esimese sissemakse summas 120€, saad oma kontole 120€. Nii on sul kokku mängimiseks 240€.

Vaata siit mobiilse Starburst videosloti tiiserit

Starburst Touch™ - Net Entertainment

Lisaks kingib Triobet sulle 30 täiesti tasuta spinni, mis kehtivad läbi aegade populaarseimas Net Entertainment'i mängus Starburst. Saad priid spinnid kasseerida mobiilses Triobetis. Mängima asumiseks ei tule sul oodata, sest boonusraha jõuab sinu kontole viie minutiga.

Proovi siin teisi NetEnt'i mänge


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...