Pakkumine on lõppenud

Kasuta Maria tervitusboonust
100-eurot tervitusboonust, tasuta spinnid ja loosipilet

Ainult täna! Maria kasiino duubeldab kõik tänased 10-100 eurosed sissemaksed ja annab mobiilis mängimiseks 5 tasuta keerutust Flowers slotil. Lisaks saad iga panustatud 20-euro eest pileti loosiks, kus esikolmiku vahel läheb jagamisele vastavalt 100 €, 50 € ja 25 €!Mis ma saan, kui teen täna sissemakse?

Maria duubeldab sinu tänase sissemakse. Seega, kui teed 10-100 eurose sissemakse, saad samas summas ka Marialt mängimiseks lisa. Samuti ootavad sind 5 tasuta keerutust NetEnti mängus Flowers.

Pealegi saad iga panustatud 20 € eest pileti loosi, kus esikolmiku auhinnad jagunevad vastavalt:

  • 1. koht - 100 €
  • 2. koht - 50 €
  • 3. koht - 25 €

Kuidas osaleda?

  • Logi oma kontole sisse
  • Tee sissemakse
  • Ava Flowers mäng
  • Keeruta tasuta

Kui sul ei ole veel Maria kasiino kasutajakontot, ent oled kiire mängija, võid koguni osa saada kahest sissemaksuboonusest. Esmalt duubeldab kasiino sinu esimese kuni 100-euro suuruse sissemakse ning annab 50 tasuta keerutust NetEnti mängus Starburst. Kui see boonus on enne südaööd läbi mängitud, võid teha ka teise sissemakse ning saada veel lisaks 100-eurot ja 5 keerutust.

LIITU MARIAGA SIIN


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...