Pakkumine on lõppenud

Osale siit KingsWini kampaanias

100 õnnelikku võidavad 50€

KingsWin kutsub sind osalema eksklusiivsel kampaanial, kus 100 õnnelikku mängijat saavad 50€ rahalise auhinna. Selleks keeruta pärisraha panustega Microgaming'u Mermaids Millions videoslotil ja kogu loteriipileteid. Iga panustatud 10€ kohta saad ühe loteriipileti.Kuidas kampaanias osaleda?

Kampaania reeglid on väga lihtsad - lihtsalt mängi Mermaids Millions multiplayer mänguautomaadil ja teeni iga panustatud 10€ eest loteriipilet.

  • Külasta KingsWin kasiinot SIIT
  • Logi kasiinokontole või registreeru kasutajaks
  • Mängi pärisraha panustega Mermaids Millions slotikal
  • Saa iga panustatud 10€ eest loteriipilet
  • Osaled automaatselt rahaloosis

Millal toimuvad rahaloosid?

Kampaania kestab kokku kolm nädalat ning iga nädal on üks loosimine. Mängijad, kes kvalifitseeruvad kõigile loosimistele, osalevad automaatselt ka neljandal loosimisel. Kokku loositakse iga nädal 25 rahalist auhinda väärtusega 50€.

  • Esimene nädal on 7. jaanuar - 13. jaanuar
  • Teine nädal on 14. jaanuar - 20. jaanuar
  • Kolmas nädal on 21. jaanuar - 27. jaanuar

Liitudes saad 30 tasuta spinni ja 200€ boonust

Kui soovid, võid teha ka esimese sissemakse. Deposiidiga annab KingsWin eksklusiivselt Eestikasiino mängijatele tavapärase 20 tasuta keerutuse asemel 30 tasuta spinni mängudes Tomb Raider II: Secret of the Sword ja Gold Factory. Kasiino annab samuti 100% boonust kuni 200€ väärtuses.

Boonus ilmub sinu kontole koheselt, lisaks saad tasuta keerutused kätte kas järgmisel päeval või kui kontakteerud kasutajatoega ning teavitad neid sissemaksest, siis ka kiiremini.

Proovi siit kaNetEnt'i mänge

Loe siit Dracula videosloti tutvustust
Loe siit Glow videosloti tutvustust
Loe siit Gonzo's Quest tutvustust
Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust
Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust
Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...