Pakkumine on lõppenud

Proovi Gods of Giza mängu TriobetisSaa 100% sissemakseboonust mängus Gods of Giza

Triobet kostitab sind 100%-lise sissemakseboonusega kuni 100€ väärtuses, et saaksid proovida uhiuut Genesis Gamingu videoslotti Gods of Giza.Kuidas boonust saada?

  • Logi oma Triobeti kontole
  • Klikka deposiidi nuppu
  • Klikka "Sissemakse boonuse sissenõudmisega"
  • Tee sissemakse vabalt valitud summas
  • Kasiino lisab sellele 100% boonust kuni 100€ väärtuses

Boonus kuvatakse sinu kontol „Minu boonused“ nupu all, kui oled oma kontole sisse loginud.

Sul ei ole veel Triobetis kontot?

Triobet pakub sulle võimalust kahekordistada oma esimene sissemakse kuni 100-euro ulatuses. Lisaks on uuenenud mobiilse ennustamise võimalus. See tähendab, et sinu kasutuses on 10-eurot riskivaba ennustamise boonust. Nii, et kui sinu panus kaotab, kannab kasiino selle sinu kontole tagasi.

TEE SIIT SISSEMAKSE


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...