Pakkumine on lõppenud

Mängi Double Joker Pokerit ja osale Club Pafi reisiloosis


100 tasuta mängu ja reis Singapuri

Mängi sellel nädalal Pafis Double Joker Poker mängu ja teeni kuningliku mastirea eest 100 tasuta vooru. Pealegi osaled pokkerit mängides reisipaketi loosis ning võid hea õnne korral koos kaaslase ja Club Pafiga Singapuri lennata.Kuidas saada 100 tasuta mänguvooru?

Ava SIIT Double Joker Poker mäng ning teeni kuninglik mastirida. Tasuta mänguvoorud saad kätte järgmisel päeval.

Teeni kuninglik mastirida ja võida 100 tasuta mänguvooru

Ära unusta, et selles mängus on kaks jokkerit, mida saad kuningliku mastirea saamiseks kasutada. Nii on sinu võiduvõimalused väga suured:

  • 10+Poiss+Emand+Kuningas+Äss samast mastist
  • Jokker+Poiss+Emand+Kuningas+Äss samast mastist*
  • Jokker+Jokker+Emand+Kuningas+Äss samast mastist*

*Jokkeriga võib asendada ükskõik, millist kaarti.

Kuidas reisiloosis osaleda?

Iga kuningliku mastirea eest mängus saad lisaks tasuta mänguvoorudele ka ühe virtuaalse pileti reisiloosis osalemiseks. Nimelt lennutab Club Paf sind hea õnne korral kaaslasega Singapuri. Mida rohkem kuninglikke mastiridu saad, seda rohkem tasuta mänguvoorusid ja loosis osalemise pileteid saad.

Saa Pafiga liitudes 100€ boonust ja 100 tasuta spinni

Kui sa ei ole veel Pafi kasutaja, saad selle alloleva lingi kaudu luua. Nii ootab sind tervitusboonus, milleks on 100 tasuta spinni Microgaming'u slotimängus Rabbit in the Hat. Lisaks saad kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks kasuta sissemaksel boonuskoodi BONUS100.

LIITU PAFIGA


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...