Pakkumine on lõppenud

Teeni 100 tasuta Rabbit in The Hat spinni

Teeni 100 tasuta keerutust

Liitu Pafi veebikasiinoga, tee esimene deposiit ja sind ootavad koheselt pärast sissemakset 100 tasuta keerutust. Priid spinnid saad kasseerida Net Entertainment'i mängus Rabbit in The Hat. Lihtsalt registreeru kasutajaks, logi kontole, tee sissemakse, ava mäng ja keeruta.Kuidas saada tasuta spinne?

  • Külasta Pafi veebikasiinot SIIT
  • Registreeru kasiino kasutajaks
  • Tee esimene sissemakse
  • Saad koheselt 100 tasuta spinni
  • Keeruta Rabbit in The Hat slotikal tasuta

Teeni Pafiga liitudes 100€ boonust

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

Vaata siit Rabbit in The Hat tiiserit

Rabbit in The Hat mängust lähemalt

Rabbit in The Hat on viie rulliku ja vaid üheksa fikseeritud võiduliiniga videoslot Microgaming'ult, mida iseloomustavad rohked tasuta keerutused, erinevad maagilised kübarad ning virnastuvad asendussümbolid. Kogu värvirohke afäär maagiaga on sätitud ornamentidega lava taustal, mille paremas ääres hulgub ringi mustkunstnik ise, oodates hetke, mil saaks oma võlukepikesega võidud soovijateni toimetada.

Tootja: Microgaming
Rullikud: 5
Võiduliinid: 9
Boonusmäng: Jah
Progressiivne: Ei
Asendussümbol: Jah
Hajussümbol: Jah
Automaatmäng: Jah
Kordajad: Jah
Tasuta keerutused: Jah
Panusevahemik: 0.01 - 0.2€
Jackpot: 90000 münti
Mängija tasuvus: 96.61%

Mängus on kuus kõrgemat sümbolit - maag, kaunis assistent, maagi kübar, lukustatud kirst, roosa jänes ja noaviske märklaud. Madalamateks väärtusteks on kaardisümbolid 9, 10, J, Q, Kja A. Asendussümboliks on maagi kübar ning see asendab kõiki teisi sümboleid ning võib teenida hiigelvõidu ehk kümne tuhande kordse panuse, kui sul õnnestub saada viis kübarat aktiivsele võiduliinile.

Proovi siin ka teisi NetEnt'i mänge

Loe siit Dracula videosloti tutvustust
Loe siit Glow videosloti tutvustust
Loe siit Gonzo's Quest tutvustust
Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust
Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust
Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
       

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...