Teeni 100 tasuta Rabbit in The Hat spinni

Teeni 100 tasuta keerutust

Liitu Pafi veebikasiinoga, tee esimene deposiit ja sind ootavad koheselt pärast sissemakset 100 tasuta keerutust. Priid spinnid saad kasseerida Net Entertainment'i mängus Rabbit in The Hat. Lihtsalt registreeru kasutajaks, logi kontole, tee sissemakse, ava mäng ja keeruta.Kuidas saada tasuta spinne?

  • Külasta Pafi veebikasiinot SIIT
  • Registreeru kasiino kasutajaks
  • Tee esimene sissemakse
  • Saad koheselt 100 tasuta spinni
  • Keeruta Rabbit in The Hat slotikal tasuta

Teeni Pafiga liitudes 100€ boonust

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

Vaata siit Rabbit in The Hat tiiserit

Rabbit in The Hat mängust lähemalt

Rabbit in The Hat on viie rulliku ja vaid üheksa fikseeritud võiduliiniga videoslot Microgaming'ult, mida iseloomustavad rohked tasuta keerutused, erinevad maagilised kübarad ning virnastuvad asendussümbolid. Kogu värvirohke afäär maagiaga on sätitud ornamentidega lava taustal, mille paremas ääres hulgub ringi mustkunstnik ise, oodates hetke, mil saaks oma võlukepikesega võidud soovijateni toimetada.

Tootja: Microgaming
Rullikud: 5
Võiduliinid: 9
Boonusmäng: Jah
Progressiivne: Ei
Asendussümbol: Jah
Hajussümbol: Jah
Automaatmäng: Jah
Kordajad: Jah
Tasuta keerutused: Jah
Panusevahemik: 0.01 - 0.2€
Jackpot: 90000 münti
Mängija tasuvus: 96.61%

Mängus on kuus kõrgemat sümbolit - maag, kaunis assistent, maagi kübar, lukustatud kirst, roosa jänes ja noaviske märklaud. Madalamateks väärtusteks on kaardisümbolid 9, 10, J, Q, Kja A. Asendussümboliks on maagi kübar ning see asendab kõiki teisi sümboleid ning võib teenida hiigelvõidu ehk kümne tuhande kordse panuse, kui sul õnnestub saada viis kübarat aktiivsele võiduliinile.

Proovi siin ka teisi NetEnt'i mänge

Loe siit Dracula videosloti tutvustust Loe siit Glow videosloti tutvustust Loe siit Gonzo's Quest tutvustust Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust Loe siit Starbursti tutvustust Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
       

 


Eestikasiino.com