Optibeti Boonusloos

Optibetis toimub 1000€ Boonusloos - 100 mängijat võidavad 10€

Mängi mängu Bar Slot ning võid võita 10€ rahalise auhinna, millel puudub igasugune läbimängimise nõue.

€ 1 000 boonus.

Optibetis on 4. jaanuarist kuni 31. jaanuarini võimalik eksklusiivset Bar Slotti mängides saada loosipileteid 1000€ loosimisele, mille käigus saavad 100 juhuslikult välja valitud mängijat 10€.

Bar Slot on Golden Rock Studios poolt välja antud mäng, mida saab hetkel eksklusiivselt mängida vaid Optibetis.

Bar Sloti RTP on 96.55% ning maksimaalne võit kuni 1020x panus.

Auhinnaloosist osa võtmiseks mängi lihtsalt seda mängu ja iga 200 VIP punkti korjamise eest saad ühe loosipileti. Iga mängija saab maksimaalselt kampaania jooksul kokku koguda aga kuni 10 piletit.

Piiratud aja jooksul kogud sa just Bar Slotil mängides 5x kiirusega VIP punkte, nii et loosipileti saamine ei ole just keeruline.

Võidust teavitatakse ja auhinnad kantakse võitjate kontole hiljemalt 1. veebruaril 2020 kell 14:00.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...