Pakkumine on lõppenud

Mängi siit eskaleeruva jackpotiga bingot

Saa 1000€ eskaleeruv bingo jackpot

Unibeti veebikasiino kutsub sind nädalavahetusel online bingot mängima. Nimelt on kasiinos uued 1000-eurosed eskaleeruvad jackpotid. See tähendab, et kui võidad mängu etteantud pallide või vähemate pallide jooksul, saad auhinnaks 500€ ning ülejäänud mängijad, kellel oli võidupilet, jagavad omavahel ülejäänud 500€. Kuidas jackpoti loosimine toimub?

Eskaleeruva bingo jackpoti loosimine algab 52-st loosipallist ning iga mänguga see suureneb ühe palli võrra. Seega võitmine muutub järjest lihtsamaks. Neljapäevast kuni pühapäevani Eesti aja järgi kell 21:00, 22:00, 23:00 ja 24:00 suureneb iga mängu järel loositavate pallide arv ühe võrra. Kui 1000€ jackpot on võidetud, langeb loositavate pallide arv taas 52-peale. Pool jackpotist jagavad võitjad ning ülejäänud pool jackpoti jagatakse kõigi mängijate vahel, kes soetasid võiduringiks endale bingo pileti.

Kuidas bingo pakkumises osaleda?

  • Külasta Unibeti veebikasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaga sisse või ava konto
  • Soeta eskaleeruva jackpotiga bingo pilet
  • Võida mäng etteantud pallide või vähemate jooksul
  • Naudi jackpoti võitu

Teeni Unibetiga liitudes 100€ ja tasuta spinne

Kui sa ei ole veel Unibeti kasutaja, ootab sind registreerimisel tervitusboonus. Iga liituja saab kuni 100€ esimese sissemakse boonust ja viis tasuta spinni Net Entertainment'i Starburst slotikal.

Uue mängijana saad osaleda 4000€ turniiril

Lisaks avaneb sul võimalus nelja nädala jooksul alates registreerimisest osaleda spetsiaalselt uutele mängijatele loodud turniiridel. Kokku on kasiinos kolm 500€ auhinnafondiga turniiri nii mänguautomaatidel, ruletis kui ka online Blackjackis, mis toimuvad kaks korda nädalas.
Nii saad kokku võita kuni 4000€.

Proovi siin teisi NetEnt'i mänge

Loe siit Dracula videosloti tutvustust
Loe siit Glow videosloti tutvustust
Loe siit Gonzo's Quest tutvustust
Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust
Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust
Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
       

https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...