Pakkumine on lõppenud


1000-eurose auhinnafondiga turniir

Laupäevane advendikalendri aken toob sinuni võimaluse võtta osa 1000-eurosest slotiturniirist. Lihtsalt mängi täna oma arvutist või mobiililt aadressil m.mariacasino.ee järjest 20 ringi NetEnti automaatidel Lucky Angler, Magic Portals, South Park ja/või South Park: Reel Chaos.Võidusummad jagunevad alljärgnevalt:

1. koht 300 €
2. koht 200 €
3. koht 100 €
4. koht 75 €
5. koht 50 €
6.–10. koht 20 €/mängija
11.–20. koht 10 €/mängija

Kuidas osa võtta?

Esmalt hakka mariakaks või logi sisse oma olemasoleva kontoga ning seejärel mängi vähemalt 20 järjestikust ringi eelpool mainitud NetEnti automaatidel minimaalselt 20-sendise panusega ühe spinni kohta.

Hakka mariakaks siin


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...