Pakkumine on lõppenud

Võida Paf Poker Challenge pakett

Võida 1400€ Paf Poker Challenge pakett

Osale Pafi Spade pokkeritoa 32€ turniiril ja saa võimalus võita Paf Poker Challenge pakett, mille väärtus on 1400€. Samuti on võimalik võita 320€ kuuenda taseme piletid. Lihtsalt logi oma kasutajaga sisse või ava kasiino konto ning naudi pokkerit.Paf Poker Challenge turniirist lähemalt

Kaheteistkümnes Paf Poker Challenge toimub sellel aastal Mariehamnis. Tegu on Pafi suurima pokkeriturniiriga, mida kasiino ise korraldab ning mis on saanud maine kui mõnusast kooslusest mängimisest, sõprusest ja kõrgekvaliteedilisest live-pokkeriturniirist. Põhiturniiri auhinnapott on garanteeritult 100 000€. PPC pakub lisaks põhiturniirile ka hulgaliselt kõrvalturniire, rahalaudu ja muid mängulisi tegevusi.

Kuidas võita 1400€ Paf Poker Challenge pakett?

  • Külasta Pafi veebikasiino SIIT
  • Logi oma kasutajaga sisse või ava konto
  • Mängi Spade pokkeritoas 32€ turniiril
  • Võida Paf Poker Challenge pakett
  • Paketi väärtus on 1400€

Teeni Pafiga liitudes 100€ boonust

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

Sissemaksega kohe 100 tasuta spinni

Peale Pafiga liitumist ja esimest sissemakset ootavad sind koheselt 100 tasuta keerutust Microgaming'u slotikal Rabbit in The Hat. Peale sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta spinnid ootavad sind seal. Pane tähele, et tasuta keerutuste võidud on vaja läbi mängida vaid ühe korra.

Proovi siit ka teisi NetEnt'i videoslotte

Loe siit Dracula videosloti tutvustust
Loe siit Glow videosloti tutvustust
Loe siit Gonzo's Quest tutvustust
Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust
Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust
Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
       

https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...