1429 Uncharted Seas
Mängutootja : Thunderkick
Ridade arv : 3
Min panus : n/a
Võiduliine : 25
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5
1429 Uncharter seas

1429 Uncharted Seas -  mereteemaline slotimäng

Avasta uue slotimänguga teadmata ookeane ja leia, mis elukad ujuvad Vana-Maailma tumedates vetes. Kuid ole ettevaatlik, sest mereelajas võib su paadi uputada. Kas oled valmis seiklema kaardistamata merel?

Thunderkick on loonud oma portfoolio sotsiaalsete mängudega – võites esialgu mänguhuviliste südameid läbi Facebooki – on nad nüüd valmis oma loomingu tooma veebikasiinodesse. Esimesed mängud on juba pärisraha peale mängimiseks kättesaadavad Unibetis ja Maria kasiinos.

Mänguinfo

1429 Uncharted Seas pakub mänguelamust 5 rullil ja 25 võidureal. Oma efektse kujundusega loob mäng tõelise illusiooni justkui loeksid tõelist aardekaarti. Mängu sümboliteks on laevad, erinevad merekoletised, merineitsid, kompassid, tähed, kuu ning päike.

Rullid: 5
Mängurida: 25
Progressiivne: Ei
Wild-sümbolid: Jah
Scatter-sümbolid: Jah
Tasuta keerutused: Jah
Minimaalne panus: 0, 10 eurot
Maksimaalne panus: 100 eurot
RTP: 98.6%
Volatiilsus: Madal
Maksimaalne võit: 670x

Sümbolid ja võidud

Mängus on laienevad wild-sümbolid ja tasuta spinnid, mis aitavad sul tõelise varanduse jälile jõuda.

Laev tähistab 1429 Uncharted Seas mängus wild-sümbolid ning see on laienev üle kogu rulli asendades kõiki teisi sümboleid, välja arvatud scatter-eid. Kui ekraanile ilmub laev, näed, kuidas vinge animatsioon merekoletisest püüab laeva hävitada. Tasub meeles pidada, et see merekoletise wild-sümbol esineb vaid rullidel 2, 3 ja 4.

Suured võidud ja tõeliste leidudeni jõuate tasuta keerutuste tasemel. Kui ekraanile ilmub 3, 4 või 5 kompassikujulist scatter-sümbolit ükskõik kuskohas rullidel, olete võitnud vastavalt kas 10, 20 või 50 tasuta keerutust. Tasuta keerutuste voor käivitub üsna tihti ning toob kaasa suuremaid võimalikke võite.

3 scatter-sümboliga saad 10 tasuta spinni
4 scatter-sümboliga saad 20 tasuta spinni
5 scatter-sümboliga saad 50 tasuta spinni

Kui sulle meeldivad seiklused, siis see kaardistamata mere slotimäng on suurepärane valik. 1429 Uncharted Seas on voolava mängukäiguga ning lihtne slot, mis pakub traditsionaalseid lisafunktsioone, mis aitavad suuremalt võita.

Hakka avastama veel avastamatut ja naudi uut Thunderkicki lahedat slotimängu!

€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.


 


Korduma kippuvad küsimused

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...