Pakkumine on lõppenud

Keeruta Tornado:Farm Escape slotikal tasuta spinnidega

15 tasuta spinni ja 5€ tasuta raha

Triobeti internetikasiino kostitab sind nädalavahetusel tasuta keerutuste ja tasuta boonusrahaga, et mängurõõmu jaguks poole kauemaks. Boonuse saamiseks pole tarvis teha muud, kui logida oma kontole või liitude kasiinoga ning täita päeva ülesanne.


€ 150 läbimängimise nõudeta boonus ja 30 tasuta spinni.

Esmalt panusta laupäeval mobiilse Triobeti Tornado: Farm Escape videoslotil vähemalt 15 eurot. Seepeale saad samaks Net Entertainment'i mänguks koheselt 15 tasuta spinni. Kui panustad aga ka pühapäeval 100 eurot ükskõik millisel mänguautomaadil, saad kingituseks 5€ kasiino boonust.

Kuidas saada tasuta spinne ja boonusraha?

  • Külasta Triobeti internetikasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaga kontole sisse või liitu kasiinoga tasuta
  • Saa tervitusboonuseks 200 eurot ja 20 tasuta spinni
  • Panus Tornado: Farm Escape slotil 15 eurot
  • Saa kasiinolt koheselt 15 tasuta spinni
  • Panusta mobiilses Triobetis 100 eurot
  • Saa lisaks 5 eurot boonusraha

Tutvu siin Tornado: Farm Escape videoslotiga

Tornado: Farm Escape on Net Entertainment'i viie rulliku, kolme mängurea ja 20 panuseliiniga videoslot, kus lõbusad loomad püüavad oma talust läbi tornaado plehku pista. Mängu mängitakse kindlaks määratud võiduliinidel panusevahemikuga 20 senti kuni 200 eurot ja erinevate mündiväärtustega. Seda iseloomustavad asendussümbolid ja kaks põnevat boonuslahendust.

Tornado™: Farm Escape Touch - NetEnt
 

Saa Triobetiga liitudes 150€ ja 30 tasuta spinni

Triobetil on sulle liitumisel varuks hea tervitusboonus. Nimelt lisab kasiino sinu esimesele sissemaksele kuni 150€. Näiteks kui teed esimese sissemakse summas 120€, saad oma kontole 120€. Nii on sul kokku mängimiseks 240€.

Vaata siit mobiilse Starburst videosloti tiiserit

Starburst Touch™ - Net Entertainment
 

Lisaks kingib Triobet sulle 30 täiesti tasuta spinni, mis kehtivad läbi aegade populaarseimas Net Entertainment'i mängus Starburst. Saad priid spinnid kasseerida mobiilses Triobetis.

Mängima asumiseks ei tule sul oodata, sest boonusraha jõuab sinu kontole viie minutiga.

Proovi siit teisi Net Entertainment'i mänge


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...