Pakkumine on lõppenud

Olybetis toimub Müstika Nädal, mille raames läheb loosi sularaha ja tasuta spinnid


Saa 200 tasuta spinni ja osale 1500€ loosis

OlyBetis toimub järgneva kolme nädala jooksul suur kampaania, mille osalejate vahel läheb jagamisele 1500€, hunnik tasuta spinne ja boonuseid

Kogu kampaania on jagatud erinevateks teemadeks. On müstika, televisiooni ja loomade nädal. See tähendab, et igal päeval on vastavalt temaatikale valitud päevamäng. Kampaanias osalemiseks ei tule teha muud, kui vastavalt päevamängul reaalse raha eest keerutada. 

Rahaloos toimub kampaania lõpus, 31. augustil ning see jaguneb järgnevalt:

  • Üks õnnelik saab 500€
  • Üks õnnelik saab 300€
  • Kaks õnnelikku saavad 200€
  • Kolm õnnelikku saavad 100€


Hetkel toimub Müstika Nädal

Müstika nädal on käimas selle pühapäevani. Sellel nädalal annab Olybet kaks korda 100% ulatuses boonust ning seda kuni 10€ väärtuses. Esimene boonus läheb jagamisele kolmapäeval (12.08). Boonuse saamiseks on tarvis kasutada boonuskoodi WDAY. Teist boonust on võimalik saada reedel (14.08) ning selle saamiseks on vaja sisestada boonuskood COSMIC

Müstika Nädala mängudeks on Mystic Maiden, Twin Spin, Cosmic Fortune, Lights ja Magic Portals

Tasuta keerutused

Lisaks annab kasiino kõigile neile, kes teevad päevamängus vähemalt 200 keerutust, 20 tasuta spinni. Tasuta spinnid jõuavad sinu kontole järgmisel päeval või kui mängid nädalavahetusel, siis esmaspäeval. 

Nädala boonused 

Peale selle annab Olybet kolmapäeval ja reedel 10€ väärtuses sissemakse boonust. See tähendab, et kui kannad kolmapäeval boonuskoodiga WDAY ja reedel boonuskoodiga COSMIC 10€ oma kontole, laekub sinna poole rohkem raha, mille eest keerutada. 

Liitu Olybetiga

Liitu SIIT Olybetiga ning kasuta selleks boonuskoodi TASUTA10. Sellega laekub sinu kontole automaatselt 10€. Seda boonusraha saad kasutada mistahes kasiinomängu mängimiseks. 

OSALE LOOSIS


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...