Pakkumine on lõppenud

Võida Unibet Open slotikal keerutades 2000-eurone pakett Londonisse

Võida 2000€ Unibet Open Londoni pakett

Mängides jaanuarikuus Unibeti pokkeritoa rahalaudades ainulaadset Unibet Open slotikat, saad igapäevaselt tasuta keerutusi ja võid võita peaauhinna, milleks on 2000€ väärtusega London Open pakett.Kuidas võita tasuta keerutusi?

Tasuta spinnide võitmisel lähevad arvesse pärisraha panustega No Limit Hold’em kui ka Pot Limit Omaha mängud. Iga päev saad teenida kuni kolm tasuta keerutust sõltumata panuse suurusest.

Ühe tasuta keerutuse saamiseks pead vaatama:

  • 50 floppi 0.02€/0.04€ panustega rahalauas
  • 25 floppi 0.05€/0.10€ panustega rahalauas
  • 15 floppi 0.15€/0.25€ või kõrgemate panustega rahalauas

Unibet Open slotikas

Neid teenitud tasuta spinne saad kasutada ainulaadsel Unibet Open slotikal. Mängus on kokku 25 võiduliini, millede võidud liidetakse kokku. Mängu servast leiad punktiarvestuse riba, mis näitab sinu võidetud auhinda. Enne igat keerutust läheb punktiarvestus nulli.

Unibet Open slotika auhinnad

  • 10 000 punkti: 2000€ Unibet Open Londoni pakett
  • 1500 punkti: 50€ NL50 rahamängu pilet
  • 600 punkti: 25€ NL25 rahamängu pilet
  • 400 punkti: 10€ PLO10 rahamängu pilet
  • 120 punkti: 2€ SNG pilet
  • 20 punkti: 2000€ auhinnafondiga freerolli pilet

Kampaania info

2000€ auhinnafondiga feerollil saad kokku osaleda kuus korda. Need toimuvad alates 3. jaanuarist kuni 7. veebruarini igal pühapäeval. Ühel freerollil võid kasutada kuni 10 võidetud piletit, mis annab ka kuni 10-kordse algstäki.

Liitu ja saa 100€ boonust ja tasuta spinne

Iga Unibeti veebikasiinoga liituja saab kuni 100€ esimese sissemakse boonust ja viis tasuta spinni NetEnt'i videoslotil Starburst.

Lisaks avaneb sul võimalus nelja nädala jooksul alates registreerimisest osaleda spetsiaalselt uutele mängijatele loodud turniiridel. Kokku on kasiinos kolm 500€ auhinnafondiga turniiri nii mänguautomaatidel, ruletis kui ka Blackjackis, mis toimuvad kaks korda nädalas. Nii saad kokku võita kuni 4000€.

 

Loe siit Dracula videosloti tutvustust
Loe siit Glow videosloti tutvustust
Loe siit Gonzo's Quest tutvustust
Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust
Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust
Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...