Tee Optibetis riskivaba panus

Optibetis panustad täna riskivabalt

Optibeti spordiennustus annab sulle täna võimaluse ükskõik millisele Euroleague mängule 25€ väärtuses riskivabalt panustada. Lihtsalt külasta Optibeti kasiinot, tee sissemakse ja panusta lemmikule. Kui kaotad, kannab Optibet panuse sulle paari päeva jooksul tagasi.KUIDAS SAADA RISKIVABA PANUS?

  • Külasta Optibeti spordiennustust SIIT
  • Tee soovitud summas sissemakse
  • Panusta Euroleague mängule
  • Panus on 25€ väärtuses riskivaba
  • Kui kaotad, kannab kasiino raha tagasi

LIITU SPORDIENNUSTUSEGA JA SAA BOONUS

Optibet annab sulle võimaluse valida, millist spordiennustuste tervitusboonust sa soovid kasutada - kas kolmekordistad oma esimese sissemakse või võtad kasiinolt vastu kingi, milleks on neli 25€ väärtuses riskivaba panust.

OPTIBETI SISSEMAKSEBOONUS

Kui soovid kasutada Optibeti spordiennustuse 200% sissemakseboonust, siis sisesta oma esimest sissemakset tehes boonuskood FIRSTSPORTS. See tähendab, et kui maksad sisse 100€, saad kasiinolt boonusena juurde veel 200€ ning kokku ilmub automaatselt pärast deposiiti sinu kontole 300€.

Saa siit Optibeti spordiennustuste tervitusboonust

OPTIBETI RISKIVABA PANUS

Kui soovid aga kasutada Optibeti spordiennustustega liitudes võimalust teha neli korda 25€ väärtuses riskivaba panus, siis jäta lihtsalt eelpool mainitud boonuskood sissemakse tegemisel kasutamata ja riskivabad panused ootavad sind kontol automaatselt.

Tee Triobetis spordiennustus ja saa boonust

Näiteks, kui kannad siis 25€ oma kontole, saad sellega riskivabalt panustada oma lemmikspordisündmusele ning kõik võidud on kohe sinu.

SAA OPTIBETIS 15€ TASUTA RAHA

Saa siit Optibetiga liitudes tasuta raha

Kui kasutad Optibetis sissemakse lehel boonuskoodi EUROBASKET15, saad automaatselt oma kontile 15€ tasuta raha spordiennustuse proovimiseks. Selleks külasta Optibeti kasiinot, registreeri endale kasutaja ja sisesta boonuskood. Pärast seda kannab kasiino automaatselt sinu kontole nimetatud summa, et saaksid riskivabalt Optibeti spordiennustust proovida. Tasuta rahaga saad proovida mistahes spordiürituse tulemusi ennustada.

LIITU OPTIBETIGA


Eestikasiino.com