Pakkumine on lõppenud

Halloween Unibetis

2500€ tripp Dragsholmi lossi

Seitse päeva, seitse missiooni - kui sa otsustad selle pakkumise vastu võtta, siis on sul võimalik võita reis Taani, kus asub kummitustest kubisev Dragsholmi loss. Auhinna väärtus on 2500 € ja see on võimalik välja võtta ka rahas. Tegemist on Unibeti Halloweeni pakkumisega.


€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Kuidas Halloweeni kampaaniast osa võtta?

  • Iga päev 28. oktoobrist kuni 3. novembrini antakse sulle üks missioon, üks ülesanne, mille täitmise eest saad sa ühe loosipileti. Ehk siis kui sul peaks õnnestuma päeva missioon iga päev edukalt lõpetada, saad kuni seitse loosipiletit.
  • Uue missiooni leiad iga päev Unibeti Bingo ooteruumist, kus paremas tulbas peaksid sa nägema kõrvitsa ikooni. Klikka sellel, ja vaata milline missioon sulle tänaseks on antud.
  • Kui otsustad missiooni vastu võtta, tee see ära ja saad ühe loosipileti.

Võitja valitakse välja juhuslikkuse alusel. Seda, kas võitsid, näed juba 3. novembril bingo ooteruumi bänneril. Samuti võtab Unibet võitjaga ise ühendust 72 tunni jooksul pärast loosimist.

Liitu Unibetiga


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...