Pakkumine on lõppenud

Võida Pafis rohkelt tasuta pühade spinne

Võida 2540 tasuta spinni ja iPad Pro

Paf kutsub sind keerutama uuel jõuluteemalisel Microgaming'u mänguautomaadil Happy Holidays. Selleks, et võita kuni 2540 tasuta spinni ja iPad Pro ei tarvitse teha muud, kui koguda samasuguste sümbolitega saavutusi. Võidutabeli saavutusi kogud, kui saad sobituvaid sümboleid kaks kuni viis korda järjest.Kuidas osaleda?

  • Külasta Pafi veebikasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaga kasiinosse
  • Ava uus Microgaming'u Happy Holidays videoslot
  • Keeruta pärisraha panustega
  • Kogu saavutusi
  • Teeni tasuta spinne ja võida iPad Pro

Teeni Pafiga liitudes 100€ boonust

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

Sissemaksega kohe 100 tasuta spinni

Peale Pafiga liitumist ja esimest sissemakset ootavad sind koheselt 100 tasuta keerutust Microgaming'u slotikal Rabbit in The Hat. Peale sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta spinnid ootavad sind seal. Pane tähele, et tasuta keerutuste võidud on vaja läbi mängida vaid ühe korra.

Loe siit mängu kohta lisa
Loe siit tutvustust
Tutvu videoslotiga siin
Loe siit mängu tutvustust
Rabbit in The Hat Ariana Bridesmaids Jurassic Park
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...