Pakkumine on lõppenud

Osale siit Unibeti ruleti turniiril

Osale 3000€ auhinnafondiga ruleti turniiril

Täna annab Unibet sulle võimaluse Live Kasiino Ruleti lõbutsedes suurelt võita. Nimelt läheb parimate ruleti mängijate vahel jagamisele 3000€. Võitja saab sellest 1000€, teine koht 500€ ning kolmas 300€. Kokku võidavad sularaha 20 parimat mängijat, kellel on kümne keerutuse jooksul suurim ühtlustatud panusega võit.Kuidas live ruleti turniiri auhinnad jagunevad?

Live Kasiino Ruleti turniiri 3000€ auhinnafond jaguneb 20 parima mängija vahel. Osalemiseks ei tarvitse teha muud, kui külastada Unibeti veebikasiinot SIIT, logida oma kasutajaga sisse ja mängida pärisraha panustega kümme keerutust Live Kasiino ruletis.

  • 1. koht võidab 1000€
  • 2. koht võidab 500€
  • 3. koht võidab 300€
  • 4. koht võidab 300€
  • 5. koht võidab 150€
  • 6. – 9. koht võidab 75€
  • 10. – 20. koht võidab 50€

Teeni Unibetiga liitudes 100€ ja tasuta spinne

Kui sa ei ole veel Unibeti kasutaja, ootab sind registreerimisel tervitusboonus. Iga liituja saab kuni 100€ esimese sissemakse boonust ja viis tasuta spinni Net Entertainment'i Starburst slotikal.

Uue mängijana saad osaleda 4000€ turniiril

Lisaks avaneb sul võimalus nelja nädala jooksul alates registreerimisest osaleda spetsiaalselt uutele mängijatele loodud turniiridel. Kokku on kasiinos kolm 500€ auhinnafondiga turniiri nii mänguautomaatidel, ruletis kui ka online Blackjackis, mis toimuvad kaks korda nädalas.
Nii saad kokku võita kuni 4000€.

Proovi siin teisi NetEnt'i mänge

Loe siit Dracula videosloti tutvustust
Loe siit Glow videosloti tutvustust
Loe siit Gonzo's Quest tutvustust
Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust
Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust
Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
       

https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...