Pakkumine on lõppenud

Tasuta Divine Fortune spinnid

350 tasuta spinni Divine Fortune slotil – iga nädal!

Betsafe’is on just praegu käimas kampaania, mille käigus kõigil mängijatel on iga nädal võimalik saada kuni 350 tasuta spinni Divine Fortune videoslotil. Tasuta spinnide saamiseks on vaja teha sissemakse ja mängida Divine Fortune slotil. Maksimaalse arvu tasuta spinnide saamiseks on sul vaja teha kolm erinevat sissemakset, ja mängida piisavalt palju.


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Divine Fortune tasuta spinnide pakkumine

Divine Fortune 350 tasuta spinni pakkumine koosneb kolmest erinevast tasemest, millest iga osa jooksul on sul vaja teha kindla minimaalse suurusega sissemakse ja mängida kindlaks määratud summa eest samal videoslotil.

Kampaaniast osa võtmiseks tuleb sul kindlasti esmalt Betsafe pakkumiste lehel kampaaniaga eelnevalt liituda, vastasel juhul sa kampaanias ei osale - isegi kui sa kõik muud nõuded täidad.

Esimene tase

Esimesel tasemel on sul võimalik saada kuni 50 tasuta Divine Fortune spinni. Selleks on sul vaja teha 10€ sissemakse ja mängida vähemalt 50€ eest. Sissemakse tuleb teha reede vara-varahommiku 00:01 ja neljapäeva kella 23:59 vahel. Olles panustanud 50€ eest, on sul võimalik minna edasi teisele tasemele.

Teine tase

Teisel tasemel on sul võimalik saada kuni 100 tasuta spinni ja selleks on sul vaja juba teha 50€ sissemakse ja mängida vähemalt 250€ eest. Kui see on tehtud, saad soovi korral edasi liikuda juba kolmandale tasemele.

Kolmas tase

Kolmandal tasemel pakub Betsafe sulle juba kuni 200 tasuta spinni. Aga nende tasuta spinnide saamiseks tuleb sul teha juba 200€ suurune sissemakse ja mängida tuleb sul Divine Fortune slotil vähemalt 1000€ eest.

See, kas üritad läbi teha kõik tasemed või ainult ühe või teise neist, on sinu enda valik. Küll aga ei saa sa alustada kõigepealt teisest või kolmandast tasemest – alustada tuleb esimesest tasemest, siis saab alles edasi liikuda teise tasemeni ja alles siis on sul võimalik osa saada kolmanda taseme pakkumisest.

Tasuta spinnid tuleb ära kasutada 48 tunni jooksul alates sellest, mil need sinu kontole on lisatud.

Divine Fortune tasuta spinnide läbimängimise nõue

Selle pakkumisega saadud tasuta spinnidel on vaid ühekordne läbimängimise nõue, mis tuleb ära teha kolme päeva jooksul – kui sa selle osa ära unustad, siis sinu võidud aeguvad. Kuna aga tegemist on väga madala läbimängimise nõudega, siis on tegemist põhimõtteliselt läbimängimise nõudeta boonusega.

Selle kampaania puhul läheb arvesse ainult mängimine Divine Fortune slotil. Seda nii algselt tasuta spinnide saamiseks kui ka hiljem tasuta spinnidel keerutamiseks ja ühekordseks läbimängimiseks.

Kui sa ei ole veel Betsafe kasiinoga liitunud, siis ootab sind ees ka tasuta kasiino boonusraha kuni 100 euro ulatuses ning ja kuni 500 tasuta spinni NetEnti lauamängu slotil Jumanji.

Liitu Betsafe kasiinoga

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...