Pakkumine on lõppenud

50 kõrge väärtusega tasuta spinni

Kuni 50 kõrge väärtusega tasuta spinni

Ninja kasiino annab oma mängijatele võimaluse saada kuni 50 kõrge väärtusega tasuta spinni mänguautomaadil Starburst. Tasuta spinnide saamiseks on sul vaja teha Starburst slotil 200 vähemalt 1€ panusega keerutust, ning see aktiveerib SuperKeerutuste õnneratta.


Uued pakkumised iga päev

Õnnerattal on sul võimalik võita 5 kuni 50 kõrge väärtusega, ehk siis samuti 1€ väärtusega tasuta spinni. Ja mis kõige parem, nende tasuta spinnidega võidetud rahal puudub läbimängimise kohustus.

Kui palju tasuta keerutusi sa täpselt võidad, oleneb juba sinu õnnest õnnerattal, kus osuti võib seisma jääda kas 5, 10, 15, 20, 30 või 50 tasuta keerutuse peal.

Saadud tasuta keerutused tuleb ära kasutada 7 päeva jooksul. Ning pärast 200 keerutuse tegemist on sul õnneratta käivitamiseks esmalt vaja mäng ka taaslaadida.

Kampaania kestab kuni 6. jaanuari südaööni.

Liitu Ninjaga juba täna!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...