Pakkumine on lõppenud

Teeni Aloha slotikal keerutamiseks 50 tasuta spinni

Teeni Aloha slotikal 50 tasuta spinni

Tee 20 panustamisvooru OlyBeti Hawaii teemalises live-diileriga ruletilauas ning saa iga päev 50 tasuta keerutust Net Entertainment'i loodud Aloha: Cluster Pays videoslotil. Tasuta spinnidest saadud võitudele ei kehti läbimängimisnõudeid, mis tähendab, et kasiino kannab võidud päris rahas sinu kontole ja sina saad need sealt välja kanda millal iganes. Kui sul ei ole veel OlyBetis kasutajat, saad kasiinoga liitudes tervitusboonuseks täiesti tasuta raha, millega oma õnn ka teistel mänguautomaatidel proovile panna.


€ 200 boonus ja 600 tasuta spinni.

Kuidas saada tasuta spinne?

 • Külasta OlyBeti internetikasiinot SIIT
 • Logi oma kasutajaga sisse või ava tasuta konto
 • Saa tervitusboonuseks tasuta raha
 • Tee live-diileriga ruletilauas 20 panustamisvooru
 • Saa iga päev 50 tasuta keerutust
 • Spinni tasuta keerutustega Aloha videoslotil

Aloha: Cluster Pays videoslotist lähemalt

Vaikse ookeani saared on online videoslottide fännidele üsna tavapärane peatuspaik - seda eriti Põhjamaa päritolu mänguritele, kes vajavad külma ilmaga lõunamaist kosutust. Päikeseliste mängude ridadest leiad teiste seas selle Net Entertainment'i Aloha: Cluster Pays videoslot, kus hea õnne vaim Tiki rullikutel keerutajatele õnne toob.

Aloha Cluster Pays™ - Desktop
 

Aloha: Cluster Pays on viie rulliku ja kuue mängureaga videoslot, millel puudub tavapärane võiduliinide süsteem. Nagu mängu nimi viitab, üllatavad võidud sind kobaratena. Kui tabad üheksat või enamat samasse gruppi kuuluvat sümbolit ükskõik kas horisontaalselt või vertikaalselt, tasustatakse sind auhinnaga.

Liitu OlyBetiga ja saa kohe 10€ tasuta raha

Just nüüd on suurepärane aeg liituda OlyBetiga, sest iga uus klient saab kasiinolt tasuta 10€. Milleks kingitud raha kulutad, kas kasiinos mänguautomaadidel keerutamiseks või spordipanuste tegemiseks, on sinu valik.

Kuidas saada tasuta raha?

 • Külasta OlyBeti internetikasiinot SIIT 
 • Logi kasiinosse või registreeri end kasiino kasutajaks
 • Saa liitumisel tervitusboonusena tasuta raha
 • Kirjuta boonuskood EESTIKASIINO
 • 10 eurot kasiino või spordipanuste raha laekub 24 tunni jooksul sinu kontole

Lisaks on sul võimalus lisada oma esimesele, kuni kuni 200€ suurusele, sissemaksele boonuskood OLYBETFIRST, mille tulemusel muutub sissemakse kohe kaks korda suuremaks boonusrahaks.

Proovi siit NetEnt'i videoslotte

Proovi siit NetEnt'i videoslotte


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...