Pakkumine on lõppenud

Liitu Optibeti rahaloosiga

Osale 500€ loosis ja saa tasuta panus

Optibeti internetikasiino annab kõikidele liitujatele pärast esimese sissemakse tegemist 10€ riskivaba panuse, et saaksid jalgpalli EMi ajal oma lemmikutele veelgi suurema põnevusega kaasa elada. Samuti osaled automaatselt sellel ja järmisel nädalal rahaloosis, kus üks õnnelik liituja saab kingituseks 250€. Kokku läheb loosi 500€. Lisaks saad tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne.


€ 1 000 boonus.

Kuidas kampaanias osaleda?

  • Külasta Optibeti internetikasiinot SIIT
  • Logi oma kontole sisse või liitu kasiinoga tasuta
  • Saa tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne
  • Tee vähemalt 10€ sissemakse
  • Saad 100% riskivaba panuse kuni 10€ väärtuses
  • Osaled automaatselt 500€ rahaloosis

Optibetiga liitudes teenid kuni 1000 eurot ja 200 tasuta spinni

Optibet annab uutele liitujatele kuni 200 tasuta spinni ja 1000€. Kasuta sissemaksel boonuskoode BONUS1 kuni BONUS4 oma nelja esimese sissemakseboonuse saamiseks.

Iga järgmise boonuskoodi kasutamisega saad ka tasuta spinne. Lisaks saavad olemasolevad kliendid
iga nädal osa erinevatest pakkumistest, tasuta spinnidest ja riskivabadest panustest erinevate suurte auhinnaloosideni.

  • Esimese, minimaalselt 20€ sissemakse ja boonuskoodiga BONUS1, saad kasiinolt tehtud deposiidi pealt 100% boonust kuni 100€ väärtuses ning 25 tasuta spinni NetEnt'i slotikal Gonzo's Quest.
  • Kui kasutad teisel sissemaksel boonuskoodi BONUS2, saad 50% boonust kuni 300€ väärtuses ning 100 tasuta keerutust populaarsel Net Entertainment'i slotikal Starburst.
  • Kasuta kolmandal sissemaksel boonuskoodi BONUS3 ning saad sissemakselt 30% boonust kuni 600€ väärtuses ning 75 tasuta spinni mängus Jack and the Beanstalk.

Tasuta keerutusi saad kasutada lisaks populaarsele Starburstile näiteks neis Net Entertainment'i mängudes:


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...