Pakkumine on lõppenud

Liitu Optibetiga

500€ boonus live kasiinos mängijatele!

Optibet annab kuni 500€ boonusraha! Terve septembrikuu jooksul annab Optibet Evolution Gamingu live kasiino mängude fännidele võimaluse saada kasiinolt boonusraha. Selleks ei ole vaja teha midagi muud, kui kasutada sissemakse tegemiseks siin jagatavat boonuskoodi.

€ 1 000 boonus.

Boonusraha ei jõua sinu kontole kohe pärast sissemakse tegemist, vaid alles pärast läbimängimise tingimuste täitmist. Ehk siis tegemist on omamoodi cashback pakkumisega. Läbimängimise tingimuste täitmisel on boonusraha summa sama suur kui oli sinu sissemakse. Ehk siis tehes näiteks 75€ suuruse sissemakse ja täites selle läbimängimise nõude, jõuab sinu kontole veel 75€.

Kuidas live kasiino boonusraha saada?

  • Boonusraha saamiseks peab tegema vähemalt 20€ sissemakse kasutades boonuskoodi LOVELIVE.
  • Seejärel võta teadmiseks, et boonusraha kontole jõudmiseks pead sa oma sissemakse nüüd 25x live kasiinos läbi mängima. Kampaanias osalevad kõik Evolution Gamingu mängud.
  • Läbimängimise nõue tuleb täita seitsme (7) päeva jooksul.
  • Kui läbimängimise nõue on täidetud, jõuab raha sinu kontole minutitega.
  • Maksimaalseks võimalikuks boonuseks on 500€.

Liitu Optibetiga

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...