Saa kuus bingo piletit ühe hinnaga

Saa 6 bingo piletit 1€ eest

Paf teeb bingo mängimise eriti mõnusaks. Nüüd on kasiinos saadaval bingo kuuspakk. See tähendab, et sul on võimalus osta Bingo 90 pileteid kuuekaupa. Kuuspaki hind on 1€ ja bingo jackpot, mille saamiseks on aega 47 numbrit algab 400€. Pakkumine kehtib reedel ja laupäeval kell 20:00-23:00.Kuidas soetada Bingo 90 kuuspakk?

  • Külasta Pafi veebikasiinot SIIT
  • Logi kasiinosse või ava konto
  • Soeta 1€ eest Bingo 90 kuuspakk
  • 90 numbrit jagatakse kuue pileti vahel

Teeni Pafiga liitudes 100€ boonust

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

Sissemaksega kohe 100 tasuta spinni

Peale Pafiga liitumist ja esimest sissemakset ootavad sind koheselt 100 tasuta keerutust Microgaming'u slotikal Rabbit in The Hat. Peale sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta spinnid ootavad sind seal. Pane tähele, et tasuta keerutuste võidud on vaja läbi mängida vaid ühe korra.

Loe siit Dracula videosloti tutvustust Loe siit Glow videosloti tutvustust Loe siit Gonzo's Quest tutvustust Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust Loe siit Starbursti tutvustust Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

Eestikasiino.com