Pakkumine on lõppenud

60 tasuta spinni

60 tasuta spinni iga päev – ja nii kuni septembri lõpuni

Betsafe kasiino pakub oma mängijatele kuni septembri lõpuni võimaluse saada kuni 60 tasuta spinni iga päev. Selleks ei ole sul vaja isegi mitte uut sissemakset teha, seda muidugi eeldusel, et sul Betsafe konto juba olemas on ja sealt päris tühjus vastu ei vaata.


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Kuidas tasuta spinne saada?

  • Liitu Betsafe kasiinoga (juhul, kui sa seda veel teinud ei ole)
  • Liitu Betsafe tasuta suviste spinnide kampaaniaga. Selle kampaania leiad sa Betsafe’i lehel Pakkumiste viite alt.
  • Olles kampaaniaga liitunud, on sul tasuta spinnide saamiseks vaja vaid panustada ükspuha millises või millistes kasiinomängudes vähemalt 50 €, ning seejärel saad sa 1 – 60 tasuta spinni. Ja nii absoluutselt iga päev.
  • Tasuta spinnide leidmiseks (pärast vähemalt 50 € panustamist) pead sa avama ühe kaheksast NetEnti mängust, kus sul neid tasuta spinne võimalik kasutada on. Pärast mängu laadimist on sul vaja läbi teha kiire õnnemäng, mis on siis kas jalgpalli värav, kus igas võimalikus asukohas on peidus kindel arv tasuta spinne, või siis on tegemist õnnerattaga, mida sul vaja keerutada on.
  • Kuigi 50 euro läbimängimiseks on sul võimalik mängida mistahes kasiino mänge, siis tasuta spinne saad sa teha järgmistel NetEnti slottidel - Jumanji, Dead of Alive 2, Double Stacks, Fairytale Legends: Hansel and Gretel, Joker Pro, Reel Steal, Spinsane, või The Legend of Shangri La.
NetEnt mängud

Betsafe’i suviste tasuta spinnide võidud on peaagu ilma läbimängimise nõudeta. Ehk siis tasuta spinnide võidud tuleb kolme päeva jooksul vaid ÜKS kord läbi mängida. Meelde tuleks jätta, et saadud tasuta spinnid tuleb 48 tunni jooksul ära kasutada, vastasel juhul need aeguvad.

Betsafe’i tervitusboonus

Betsafe sissemakse boonus

Kui sa ei ole veel Betsafe’is omale kontot loonud, siis lisaks suvistele tasuta spinnidele pakub Betsafe ka suurepärast liitumisboonust uutele mängijatele. Nimelt pakutakse sulle 200% boonust sinu 10 kuni 50 suurusele sissemaksele, ja lisaks veel kuni 500 tasuta spinni Jumanji videoslotil. Saadud boonusrahal on ka läbimängimise nõue, milleks on 20 kuni 25x, olenevalt sellest, kas kasutad seda live kasiinos mängimiseks või slottidel keerutamiseks. Tasuta spinnide võitudel on aga taaskord vaid ühekordne läbimängimise nõue.

Liitu tasuta suviste spinnidega juba täna

Pakkumine kehtib vaid septembri lõpuni!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...