Pakkumine on lõppenud

Osale siit OlyBeti suures juulikuises aaretejahis


Võida 600 tasuta spinni ja 1000 eurot

OlyBetis käib terve juulikuu suur aaretejaht, mille auhinnapajas on 600 tasuta spinni ja hulgaliselt sularaha. Nimelt võidab üks õnnelik osaleja 1000 eurot boonusraha. Samuti saavad kümme osalejat auhinnaks 50 eurot.Osalemiseks ei tule teha muud, kui logida oma OlyBeti kontole ja täita erinevaid ülesandeid. Kokku on kampaanias 22 ülesannet, mille iga täitmise eest saad ühe hääle peaauhinna loosiks. Täites kõik ülesaded, saad kokku 500 tasuta spinni erinevates populaarsetes videoslottides ning garanteeritult veel lisaks 100€ kasiino boonusraha ning 100 tasuta keerutust NetEnti slotimängus Starburst.

Tasuta keerutused see alati kätte järgmisel tööpäeval.

Sul ei ole veel OlyBetis kontot?

Kui sa ei ole veel OlyBeti kasutaja, ootab sind tervitusboonus. Iga liituja saab pokkeris 500€ boonuse ja kasiinos 100€ boonuse. Boonuse saamiseks mine SIIA ja sisesta sissemaksele kood OLYBETFIRST, mille tulemusel muutub sissemakse kohe kaks korda suuremaks boonusrahaks.

ASU SIIT AARETEJAHILE


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...