Pakkumine on lõppenud

Nüüd! Kraba aasta vingeimad tasuta spinnid

Nüüd on see ametlik! Ootama küll pidi, ent see oli seda väärt, sest uus ja ülivinge videoautomaat South Park: Reel Chaos on tänasest saadaval. Mekkimaks, milline üks tõeliselt lahe slot olema pead, annab Maria sulle täna ja homme tasuta spinne.

Kuidas tasuta spinne saada?

Selleks ei tule sul teha muud, kui hakata mariakaks või logida sisse juba olemasoleva kontoga ning avada mäng. 10 tasuta keerutust on ette nähtud kõigile mariakatele, kes on teinud 22.10 seisuga vähemalt ühe sissemakse oma kasiinokontole. Priid keerutused laekuvad mängu avades sinu kontole automaatselt.


Veel üks magus pakkumine

Tasuta spinnid pole veel kõik. Maria ikka oskab üllatada, sest uue mänguautomaatide staari sünni puhul ootab sind veel üks magus pakkumine: kui sul õnnestub nädalavahetusel jõuda mängu boonusringini 10 korda, siis saad sa esmaspäeval tervelt 100 tasuta lõunapargi spinni. 30 boonusringi eest saad aga premeeritud 300 tasuta spinniga!

Mine proovi see võimas slott kohe järele ja ühenda oma jõud lõunapargi kuttidega võitluses kurja professor Kaose ja tema gängi vastu. Paharettide alistamiseks on sul kasutada imeline relvaarsenal: Kyle'i laienevad ja Cartman'i kleepuvad asendussümbolid, Kenny korrutajad ning Stan'i uuestikeerutused, mis kõik teenivad sulle eepilisi boonusspinne.

Vaata siit mängu treilerit

Me lubame, sa ei kahetse!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...