Advendikalendri boonused

Tänased advendikalendri pakkumised

Siit lehelt leiad iga päev kõikides Eesti kasiinodes saada olevad uued advendikalendri boonused ja pakkumised. Kalendrid kestavad veel vaid paar päeva, nii et soovitame võtta nende kasiinode pakkumistest viimast!

 Advendikalendri aastalõpu - 31. detsember

Enamikes kasiinodes sai eilsega jõulukalender läbi. Küll aga on paaril kasiinol pakkumisi veel mõneks päevaks. Näiteks nii Olybetis kui ka Optibetis on oodata jõulukalendri pakkumisi kuni kuu lõpuni. 

Olybeti 31. jaanuari pakkumine

Olybeti jõulukalendri viimase päeva pakkumiseks on 20 tasuta spinni mängus Lucky Anger. Tasuta spinnide saamiseks on sul vaja esmalt samas mängus ka enda raha eest 20 spinni teha. Iga saadud tasuta spinni väärus on 0.30 eurot.


€ 1 100 boonus.

Optibeti 31. jaanuari pakkumine

Optibet promob aga mängutootja Quickspin mänge. Mängi kampaanias osalevaid mänge, kogu žetoone, ja saa nende eest mängus lisavõimalusi. Näiteks on žetoonide eest võimalik ise avada valitud slotide boonusmänge.


€ 1 000 boonus.

Selleks aastaks on sellega jõulukalendri pakkumised läbi saanud. Küll aga ei ole kuhugi kadunud Eesti kasiinode muud head pakkumised, mida võid leida siit.

Järgnevalt võid leida kõik eelnevad 2019. aasta jõulukalendri pakkumised.

Advendikalendri pakkumine - 30. detsember

Olybeti 30. detsembri pakkumine

Juhul kui sa viimase nädala jooksul Olybeti kasiinosse vähemalt 20 eurose sissemakse tegid ja selle vähemalt ühe korra ka läbi mängisid, siis ootavad sind täna kell 12:00 Olybetis 20 tasuta spinni slotil Fairytale Legends: Hansel & Gretel. 


€ 1 100 boonus.

Optibeti 30. detsembri pakkumine

Ja Optibet jätkab oma tavapäraste pakkumiste ülekordamisega oma advendikalendris. Ehk siis täna reklaamitakse seal juba novembri algusest alates kestvat Suited 777 kampaaniat. Ehk siis mängides Optibeti Blackjacki lauas ja saades kätte kolm sama masti seitset võidad oma panuse tagasi 20x ja nii kuni 2000 euro ulatuses.


€ 1 000 boonus.

 

Advendikalendri pakkumised 30. detsembril

Olybeti pakkumine 28. detsembril

Olybet annab täna mängijatele 20€ suuruse sissemakse eest 20€ suuruse boonuse. Boonurahale kehtib ka läbimängimise kohustus. Ning kampaaniast osa võtmiseks tuleb sul pakkumisega eelnevalt ka Aktiivsete kampaaniate lehel liituda.


€ 1 100 boonus.

Optibeti pakkumine 28. detsembril

Optibetis aga on sul võimalik saada 30 eurone riskivaba live panus. Selle saamiseks on sul vaja teha vähemalt 20 eurone sissemakse kasutades boonuskoodi DEC28, teha vähemalt 75 euro eest (minimaalse koefitsiendiga 1.5) panuseid vabalt valitud Premier League mängudele, ning riskivaba panis ongi sinu.


€ 1 000 boonus.

 

Advendikalendri pakkumised - 27. detsember

Olybet tasuta spinnide pakkumine 27. detsembril

Olybet annab täna 15 tasuta spinni mängus Secrets of Atlantis. Tasuta spinnide saamiseks on sul esmalt vaja samas mängus ka 40€ läbi mängida.


€ 1 100 boonus.

Optibeti pakkumine 27. detsembril

Optibetis täna midagi otseselt uut pakkuda ei ole. Küll aga võid jätkuvalt osa võtta Christmas Dream Catcheri edetabelist.


€ 1 000 boonus.

 

Advendikalendri pakkumised - 26. detsember

Olybeti 26. detsembri pakkumine

Kui sa panustad täna EGT slottides vähemalt 80€, annab Olybet sulle 6 eurot boonuseks. Ja see boonus antakse sulle pärisrahas.


€ 1 100 boonus.

Optibeti 26. detsembri pakkumine

Optibet pakub sulle aga jäähokile panustamise eest riskivabu panuseid. Selleks on sul vaja kõigepealt teha vähemalt 20 eurone sissemakse kasutades Optibeti boonuskoodi HOCKEY, seejärel panusta hokile vähemalt 200 euro eest. Ning saadki Optibetilt 5x5€ riskivaba panust.


€ 1 000 boonus.

Tegemist on pakkumisega, mis ei kehti vaid täna, vaid kolm nädalat järjest. Kusjuures iga nädal on sul võimalik saada 25 euro eest riskivabu panuseid.

Betsafe kasiino 26. detsembri pakkumine

Betsafe kasiinost on spordiennustajatel võimalik saada 2€ iga Liverpool vs Leicester City mängus löödud värava eest. Pakkumisele kvalifitseerumiseks pead sa tegema ühe vähemalt 15 eurose panuse mõnele Premiere League mängule

Kasiinos mängimiseks saad sa aga kuni 100 tasuta spinni Flowers Christmas Edition slotimängus, ja seda vaid eelnevalt kasiinos 45 euro läbimängimise eest.

Ja midagi on pakkuda ka pokkeri mängijatele. Mängi No Limit Hold’emit vähemalt 0.05/0.10 panustega, võida 5 kätt ilma kaarte näitamata, ja saad tasuks 1€ Fish Party pileti.


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

€ 100 boonus.

 

Advendikalendri pakkumised - 25. detsember

Olybeti jõulupakkumine 25. detsembril

Kui teed täna 25 spinni mängus Jingle Spins, saad Olybetilt boonusena samuti 25 tasuta spinni. Iga saadud tasuta spinni väärtus on 0.20 eurot.


€ 1 100 boonus.

Optibeti jõulupakkumine 25. detsembril

Optibetis saad osaleda Christmas Dream Catcher turniiril. Osalemiseks on sul vaja mängida Dream Catcher live kasiino mängu ja seeläbi VIP punkte koguda. Edetabelis 19 kõige kõrgemat kohta jagavad omavahel 2000 tasuta spinni. See edetabel ei lõpeta täna, vaid on aktiivne kuni 29. detsembri südaööni. Võidetud tasuta spinnid on kasutamiseks samuti nagu Olybeti puhul slotimängus Jingle Spins.


€ 1 000 boonus.

Betsafe jõulupakkumine 25. detsembril

Spordiennustajatel on võimalik täna saada vahelduseks slottidel keerutamiseks kuni 100 tasuta spinni mängus Startburst. Selleks on vaja panustada spordis täna vähemalt 30€ eest. Seejärel antakse sulle võimalus keerutada NetEnti õnneratast, kus sul on võimalik võita kuni 100 tasuta spinni. Tasuta spinnide võitudel on vaid 1x läbimängimise nõue.

Kasiinos mängijatele on Betsafe’il aga teine boonus. Panusta Betsafe kasiinos vähemalt 45€ eest ning saad 25 tasuta spinni progressiivse peavõiduga slotil Mega Fortune Dreams. Tasuta spinnide võitudel on taas vaid 1x läbimängimise nõue.

Pokkerimängijad peavad oma väikse boonuse saamiseks aga täna mobiilis mängima. Nimelt pead 1 euro saamiseks mängima mobiili kaudu vähemalt 10 kätt, kus sa ka reiki maksad.


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

€ 100 boonus.

 

Advendikalendri pakkumised - 24. detsember

Pafi pakkumine jõululaupäeval, 24. detsembril

Pafis võid sa täna Merry Xmas slotil mängides võita juhuslikke auhindu 25st spinnist kuni koguni 200 tasuta spinnini.


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Nii miinimumpanus mängimiseks kui ka iga tasuta spinni väärtus on 0,15 €. Kui palju juhuslikke auhindu välja täpselt antakse ei ole teada, aga võita võib nii 25 tasuta spinni, 50 tasuta spinni, 100 tasuta spinni, või siis 200 tasuta spinni.

Maria jõululaupäeva pakkumine

Marias saad täna osaleda 10 000 € õnnelike keerutuste turniiril, kus peaauhinna suurus küündib 2500 € euroni. Auhindu jagub kokku 2000 (või 500-le, Maria pole endaga selles osas veel kokkuleppele jõudnud) esimesele mängijale. Edetabelis tõusmiseks on sul vaja vaid ühe keerutusega suurim võimalik võit saada. See ei oma tähtsust millise panusega mängid, kuna edetabel pannakse kokku ühtlustatud panustega saadud võitudest. Seega 25 sendise panusega 35x võit ja 1 eurone panus 35x võiduga on samaväärsed.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Pakkumises osalemiseks registreeru pakkumisele turniiride või pakkumiste lehel ning mängi vähemalt 0,20 € panusega mänge Jolly Dicers, Troll Hunters 2, või Revolution mänge. Edetabeli 100 esimest kohta saavad rahalise auhinna, ülejäänud edetabelisse mahtujad saavad aga tasuta spinne, mida saad kasutada Book of Dead slotil.

Unibeti jõululaupäeva pakkumine

Unibetil on täna täpselt sama pakkumine nagu Maria kasiinol. Lisaks aga on sul võimalik saada ka 5 tasuta spinni slotil Santa vs Rudolf, ja seda sinu 10 eurose sissemakse eest. Tasuta spinnidel läbimängimise nõuded puuduvad.


€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Olybeti jõululaupäeva pakkumine

Kui mängid täna Jingle Spins (ära ehmu kui näed Olybeti lehel hoopis Jingle Bells sloti nime, eks meil kõigil on pühad) slotil 24 spinni, annab Olybet sulle 24 tasuta spinni samal slotil lisaks.


€ 1 100 boonus.

Optibeti jõululaupäeva pakkumine

Optibet pakub täna jäähoki fännidele sissemakseboonust. Tee 20 eurone sissemakse kasutades Optibeti boonuskoodi DEC24, panusta 50 euro eest jäähoki mängudele ning saad tasuks 20 eurose riskivaba panuse mistahes spordipanuse tegemiseks.


€ 1 000 boonus.

Betsafe pakkumine jõululaupäeval, 24. detsembril

Betsafe annab ka jõululaupäeval mängijatele kolm erinevat boonust.

Spordiennustuste tegijaid ootab 100% sissemakseboonus kuni 50 €. Boonusraha läbimängimise nõue on 6x.

Kasiinos saad sa aga jõululaupäeva puhul lihtsalt 10 tasuta spinni slotil Secrets of Christmas. Ning võitudele kehtib vaid 1x läbimängimise kohustus.

Pokkeris tuleb sul aga 1 eurose preemia saamiseks võita käsis Texas Hold’em rahalauas samast mastist kunni ja soldatiga.


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

€ 100 boonus.

 

Advendikalendri pakkumised - 23. detsember

Pafi jõulupakkumised täna 23. detsembril

Kui mängid täna slotil Rise of Merlin ja saad 3 scatter-sümbolit ja pääsed tasuta spinnide vooru, saad pärast selle lõpetamist mängu taaslaadimisel samas mängus ka 20 tasuta spinni, mille võitudel ei ole läbimängimise nõudeid.


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Maria jõulupakkumised täna 23. detsembril

Tee 20€ suurune sissemakse ja saada 30 tasuta keerutust slotil Santa vs Rudolf. Pakkumine on vaja eelnevalt ka boonuste lehel aktiveerida, ning tasuta spinnide võitudele kehtib 35x läbimängimise kohustus.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Unibeti jõulupakkumised täna 23. detsembril

Täna on sul võimalik osaled tasuta NBA ennustusmängus, kus jagatakse ära 50 000 eurot. Osalemiseks on sul vaja vaid vastata 11 küsimusele.


€ 50 boonus ja 5 tasuta spinni.

Olybeti jõulupakkumised täna 23. detsembril

Kui sa tegid viimase seitsme päeva jooksul vähemalt 20 eurose sissemakse, ootab sind täna Olybetis 20 tasuta spinni mängus Fairytale Legends: Hansel & Gretel. Kui sa aga kvalifitseeruvat sissemakset ei teinud, siis täna ei ole sul Olybeti jõulupakkumistest midagi leida.


€ 1 100 boonus.

Optibeti jõulupakkumised täna 23. detsembril

Optibetil täna midagi uut pakkuda ei ole, aga soovi korral võid liituda nende täna lõppeva 10k slotiralliga, mis küll juba mõnda aega, täpsemalt kuu algusest alates kestnud on.


€ 1 000 boonus.

Betsafe kasiino jõulupakkumised täna 23. detsembril

Betsafe pakub täna spordiennustajatele võimalust saada 5 € riskivaba panus. Selleks on sul vaja teha täna  1.5 koefitsiendiga ja vähemalt 30 euro eest spordipanuseid.

Kui teed aga Betsafe kasiinosse täna 25 eurose sissemakse, saad vastutasuks 25 tasuta spinni mängus Golden Grimoire. Võitude läbimängimise nõue on vaid 1x.

Pokkeritoas saad aga 1 eurose preemia juhul kui võidad Texas Hold’em rahalauas käe samast mastist 8 ja 6-ga.


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

€ 100 boonus.

Homme juba uued pakkumised!

Järgnevalt võid leida ka eelnevad jõulukalendri pakkumised.

Advendikalendri pakkumised - 22. detsember

Pafi jõulukalendri pakkumine 22. detsembril

Pafist võid täna saada 20 tasuta spinni mängus Santa vs Rudolf keerutamiseks. Tasuta spinnide saamiseks on sul vaja samas mängus jõuda tasuta spinnide funktsioonini, ja pärast selle läbimist ongi 20 tasuta spinni kohe sinu. Tasuta spinnide nägemiseks on vaja mäng ka taaskäivitada.


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Maria Casino jõulukalendri pakkumine 22. detsembril

Tee täna Maria kasiinosse 20 eurone sissemakse ja saad 40 tasuta spinni mängus Book of Dead. Maria kasiino tasuta spinnide võitudele kehtib ka 35x läbimängimise kohustus.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Unibeti jõulukalendri pakkumine 22. detsembril

Unibetis võid täna välja teenida oma boonuse mängides live kasiino mänge. Kui panustad 20 euro eest kokku Evolution Gamingu blackjacki ja ruleti laudades, saad tasuks 5 eurose boonuse, millel on 25x läbimängimise nõue.


€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Olybeti jõulukalendri pakkumine 22. detsembril

Olybet annab sulle täna 10 eurose sissemakse eest 10 eurose boonuse. Pakkumine tuleb eelnevalt kindlasti ka boonuste lehel aktiveerida. Samuti kehtivad boonusele läbimängimise nõuded.


€ 1 100 boonus.

Optibeti jõulukalendri pakkumine 22. detsembril

Optibet kostitab sind täna pokkeriboonusega. Tehes 25 eurose sissemakse kasutades Optibeti boonuskoodi POKER3, saad kolm $5.50 väärtusega Kings of Tallinn satelliidi piletit.


€ 1 000 boonus.

Betsafe jõulukalendri pakkumine 22. detsembril

Betsafe spordiennustusportaal annab sulle täna 10 € riskvaba panuse, mida saad kasutada Premier League panuse tegemiseks. Riskivaba panuse saamiseks pead tegema vähemalt 20 eurose mängueelse panuse samas liigas. Minimaalne koefitsient peab olema 1.5.

Betsafe kasiinos saad 45 euro panustamise eest 25 tasuta spinni mängus Berryburst Max.

Betsafe pokkeritoas saad 3 eurot pärast seda, kui oled mänginud 50 kätt PLO rahalaudades.


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

€ 100 boonus.

 

Advendikalendri pakkumised - 21. detsember

Pafi päevapakkumine 21. detsembril

Pafis saab täna vaid väikse panuse eest võita 20 eurot pärisraha. Tee täna vähemalt 2€ panus spordile ja osaled automaatselt 75 x 20 € loosimisel.


€ 100 läbimängimise nõudeta boonus ja 20 tasuta spinni.

Maria päevapakkumine 21. detsembril

Mine kohe Maria bingosaidile ja mängi Blender Blast minimängu, milles sul on võimalik võita tasuta keerutusi. Üks tasuta keerutus ootab sind juba praegu, ja uusi tasuta keerutusi võid sa seal saada päeva jooksul veel.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Unibeti päevapakkumine 21. detsembril

Unibet teeb sulle täna jalgpalli pakkumise. Kui panustad täna vähemalt 20 eurot mängueelselt Manchester City vs. Leicester City mängule, saad pärast mängu lõppu homseks tasuta 10€ “Bet Builder” panuse Tottenham vs. Chelsea mängule.


€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Olybeti päevapakkumine 21. detsembril

Kui panustad täna Lights slotil mängides vähemalt 50€, saad tasuks 35 tasuta spinni. Iga tasuta spinni väärtus on 0.09€.


€ 1 100 boonus.

Optibeti päevapakkumine 21. detsembril

Optibet jagab täna backjacki boonuskaarte, mis tähendab seda, et sul on võimalik saada kuni 2x boonust oma algse panusega võrreldes. Selleks mängi Evolution Optibet Blackjack lauas kus saad 1x või 2x boonuskaarte.


€ 1 000 boonus.

Betsafe pakkumised 21. detsembril

Pakkumisi on ka täna Betsafe kasiinol kolm.

1) Betsafe annab täna spordiennustuste tegemiseks 5€ riskivaba panuse. Riskivaba panuse saamiseks on sul vaja La Ligas, A-seerias või Bundesligas panustada 30 euro eest koefitsiendiga mis ei ole alla 1.5.

2) Kui teed aga 10 eurose või suurema sissemakse kasiinosse ning panustad slottidel 50 euro eest, saad 50 tasuta spinni slotil The Sword and the Grail.

3) Betsafe pokkeritoas saad aga 5€ preemia 10 Fish Party Sit & Go turniiri võitmise eest.


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

€ 100 boonus.

 

Advendikalendri pakkumised - 20. detsember

Pafi jõulukalendri pakkumine 20. detsembril

Paf annab sulle täna 20 tasuta spinni mängus Book of Dead. Nende saamiseks on sul vaja eelnevalt sama mängu ka mängida ja seal jõuda tasuta spinnide funktsiooni käivitumiseni – ehk siis saada kolm Scatter-sümbolit.


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Maria tasuta spinnide pakkumine 20. detsembril

Maria annab sulle täna 5 tasuta spinni mängus Santa vs Rudolf. Selleks on sul vaja pakkumine oma boonuste lehel ka aktiveerida. Tasuta spinnide võitudel läbimängimise nõue puudub.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Lisaks toimub täna ka turniir, kus jõuluslottidel mängides saavad 500 õnnelikumat tasuta keerutusi veel lisaks – kuna turniiri edetabel pannakse kokku ühe mänguvooru peale ühtlustatud panusega suurimate võitude saajatest.

Unibeti tasuta spinnide pakkumine 20. detsembril

Unibeti pakkumine täna on täpselt sama nagu Maria kasiinol, on ju Unibeti näol tegemist Maria Casino suure vennaga.


€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Olybeti pakkumine 20. detsembril

Olybet annab sulle täna Novomatic slottidel mängimise eest tasuta raha. Panusta Novomatic slottidel vähemalt 70 euro eest ja saad 5 eurot pärisraha. Ära unusta kampaaniaga eelnevalt ka liitumist.


€ 1 100 boonus.

Optibeti pakkumine 20. detsembril

Optibet annab täna 25% kõrvalpanuste cashbacki Evolution Gaming Blackjack laudades.


€ 1 000 boonus.

Betsafe advendikalendri pakkumised 20. detsembril

Betsafe spordiennustuse päevapakkumine

Panusta täna vähemalt 30 euro eest (min. koefitsient 1.5) ja saad 5€ riskivaba panuse, mille võitmise korral rakendub 3x läbimängimise kohustus.

Betsafe kasiino päevapakkumine

Panusta täna slottidel 45 euro eest ning saad kuni 25 tasuta spinni mängus Santa Goes Wild.

Betsafe pokkeri pakkumine

Mängi Texas Hold’emit või Omahat/Omaha Hi/Low’d, ja saa flopis kokku kahtede kolmik (222). Enda käes peab selleks olema kaks kahte. Preemiaks annab Betsafe selle eest 3 eurot.


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

€ 100 boonus.

 

 Advendikalendri pakkumised - 18. detsember

Pafi jõulukalendri pakkumine 18. detsembril

Mängi Pafis täna live-ruleti laudades ja tee seal vähemalt 1€ suurune panus. Juhul kui kuul maandub number 18 peal, kogud punkte, mille alusel pannakse kokku edetabel. Ning kõige rohkem punkte kogunud mängijate vahel jagatakse välja 3000€. Auhindu jagub kokku 30-le inimesele.


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Maria jõulukalendri pakkumine 18. detsembril

Maria kasiino annab sulle täna võimaluse minna trollijahile. Tehes 20 eurose sissemakse saad koheselt 30 tasuta spinni mängule Troll Hunters 2. Ära unusta eelnevalt ka boonust aktiveerida. Tasuta spinnidega saadud võitude läbimängimise nõue on 35x.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Unibeti jõulune kasumivõimendus 18. detsembril

Tee täna maksimaalselt 10 eurone panus Barcelona vs. Real Madrid mängule, ja seda vähemalt 1.4 koefitsiendiga. Panuse tegemisel vajuta ka kasumivõimenduse nupule, ning saad 50% kasumivõimendust.


€ 50 boonus ja 5 tasuta spinni.

Olybeti Barcelona vs Real Madrid pakkumine 18. detsembril

Kui sa teed täna täpselt 5.55€ suuruse mängueelse panuse Barcelona vs Real Madrid mängule, saad iga mängus löödud värava eest 10 tasuta spinni mängus Joker Pro.


€ 1 100 boonus.

Optibeti El Clasico väravajaht 18. detsembril

Tee vähemalt 20 eurone sissemakse Optibeti boonuskoodiga DEC18 ning saad koheselt ühe 5€ riskivaba panuse Barcelona – Real Madrid mängule panustamiseks. Tee vähemalt 20 eurone mängueelne panus samale mängule ning saad lisaks ühe 3€ riskivaba panuse iga mängus löödud värava eest.


€ 1 000 boonus.

Betsafe päevapakkumised 18. detsembril

Spordi pakkumine

Panusta täna vähemalt 30€ eest koefitsiendiga vähemalt 1.5 ja saad 5€ riskivaba panuse.

Kasiino pakkumine

Mängi kasiinos 45€ eest ja saad lisaks 25 tasuta spinni Bonanza slotil. Hommikul oli ka Happy Hour, aga see on praeguseks juba kahjuks läbi saanud.

Pokkeri pakkumine

Mängi Hold’em rahalaudades, saa kätte kaks seitset (77) ja saad Betsafe’ilt boonuseks tasuta 1 euro.


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

€ 100 boonus.

 

Advendikalendri pakkumised - 17. detsember

Pafi jõulukalendri pakkumine 17. detsembril

Kui teed täna vähemalt 2€ Jackpot Ennustuse, osaled automaatselt loosimisel, milles antakse välja 25 auhinda, igaühe väärtus 64€.


€ 100 läbimängimise nõudeta boonus ja 20 tasuta spinni.

Maria jõulune päevapakkumine 17. detsembril

Tee Maria kasiinosse täna 20€ sissemakse ja saad 40 tasuta keerutust Finn’s Golden Tavern slotis. Pakkumine tuleb eelnevalt ka boonuste lehel aktiveerida. Läbimängimise nõue võitudele on 35x.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Unibeti päevapakkumine 17. detsembril

Mängi täna live kasiino mänge Monopoly Live või Money Wheel vähemalt 20 euro eest ja saad Unibetilt 5 eurot boonusraha. Esmalt pead pakkumise oma boonuste lehel ka aktiveerima. Boonusrahal on ka 25x läbimängimise nõue.


€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Olybeti jõulukalendri päevapakkumine 17. detsembril

Kui sa tegid viimase 7 päeva jooksul vähemalt 20€ sissemakse ja mängisid selle kasiinos ka vähemalt ühe korra läbi, siis täna ootavad sind 20 tasuta spinni slotis Fairytale Legends: Hansel & Gretel. Kui sa aga viimase seitsme päeva jooksul kvalifitseeruvat sissemakset ei teinud, siis kahjuks enam pole teha midagi.


€ 1 100 boonus.

Optibeti pakkumine 17. detsembril

Tee vähemalt 20 eurone sissemakse kasutades Optibeti boonuskoodi DEC17, tee vähemalt 30 euro eest spordipanuseid, ning saad kohe 3x5€ riskivaba korvpalli panust.


€ 1 000 boonus.

Betsafe päevapakkumine 17. detsembril

Betsafe pakub täna taas jõulukalendri boonuseid kõigile, olenemata sellest, mis sind kasiinos mängides täpsemalt huvitab. Erinev pakkumine on nii pokkerisõpradele, slottidel spinnijatele kui ka spordiennustuste tegijatele.

Spordi päevapakkumine

Tee vähemalt 10€ sissemakse ja Betsafe kahekordistab sinu raha. Maksimaalne boonuse summa on 50 eurot. Boonus tuleb läbi mängida 6x.

Kasiino päevapakkumine

Panusta täna kasiinos vähemalt 45€ eest ning saad 25 tasuta spinni slotimängus Wolf Cub. Saadud tasuta spinnid tuleb ära kasutada 24 tunni jooksul.

Pokkeri pakkumine

Mängi täna mobiili kaudu vähemalt 20 kätt, kus sa ka reiki maksad ja saad Betsafe’ilt kohe 1 euro tasuta.


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

€ 100 boonus.

 

Advendikalendri pakkumised - 16. detsember

Pafi jõulukalendri pakkumine 16. detsembril

Paf kasiino annab täna mängijatele 10 tasuta vooru mängus Double Joker Poker. Tasuta voorude saamiseks on sul eelnevalt vaja sama mängu ka 10€ eest mängida. Iga tasuta vooru väärtus on 20 senti.


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Maria jõulukalendri pakkumine 16. detsembril

Maria kasiino annab sulle live ruleti mängimiseks 50% sissemakseboonust kuni 25 €. Selleks on vaja teha minimaalselt 10€ sissemakse. Boonusraha tuleb kasiinos läbi mängida 25x, või siis bingos 6x.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Unibeti jõulukalendri pakkumine 16. detsembril

Unibetis võid täna saada kraapekaardi, millelt on võimalik välja kraapida kuni 1000 eurot. Selleks suundu Unibeti bingossaidile, registreeru pakkumisele, ning jõua boonusvõiduni Unibeti minimängus Blender Blast, lisaks on vaja keerutuse peale vaja saada vähemalt kaks langevate sümbolitega võitu minimängus Miner Moe.


€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Olybeti jõulukalendri pakkumine 16. detsembril

Olybeti pakkumine täna 15€ kasiino boonus. Registreeru pakkumisele, tee vaid 5€ suurune sissemakse, ning boonus on sinu. Boonusrahale kehtivad ka läbimängimise nõuded.


€ 1 100 boonus.

Optibeti jõulukalendri pakkumine 16. detsembril

Optibet pakub täna 25% kõrvalpanuste cashbacki blackjackis. Selleks on vaja mängida mistahes Evolution Gamingu blackjacki lauas. Kvalifitseeruvad kõrvalpanused on 21+3 ja Perfect Pairs. Cashback arvutamine käib nii – 25% kõikidelt kvalifitseeruvatelt kõrvalpanustelt miinus tänase jooksul saadud võitude summa.


€ 1 000 boonus.

Betsafe kingijaama pakkumine 16. detsembril

Betsafe kasiinol on oma mängijatele ka täna kolm erinevat pakkumist.

Spordi pakkumine

Tee mistahes 10 € matšieelne panus, mille koefitsient on vähemalt 1.5, ning saad automaatselt ühe 5 eurose riskivaba panuse lisaks.

Kasiino pakkumine

Tehes täna kasiinosse minimaalselt 10€ sissemakse ja mängides vähemalt 50€ eest, saad kuni 100 tasuta keerutust slotimängus Gonzo’s Quest.

Pokkeri pakkumine

Mängi Texas Hold’em rahalaudades pokkerit, saa kätte kaks kümmet ning saad preemiaks 1€.


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

€ 100 boonus.

 

Advendikalendri pakkumised - 12. detsember

Pafi jõulukalendri pakkumine 12. detsembril 

Pafis võid täna hea õnne korral saada 500 €. Selleks on sul vaja mängida slotil 9k Yeti. Auhinnad võivad sulle kaela sadada täiesti juhuslikult. Auhindade suurused on 10€ kuni 500€. Kõige väiksemaid auhindu antakse välja lausa 170.


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Maria jõulukalendri pakkumine 12. detsembril 

Maria kasiinos toimub täna 10 000€ õnneliku keerutuse turniir, kus antakse mängijatele tasuta raha ja tasuta keerutusi. Kokku antakse ära 2000 auhinda ning peaauhinna suuruseks on 2500 €. Endale võiduvõimaluse andmiseks on vaja vaid mängida kampaaniasse kaasatud videoslottidel. Ja loomulikult on vaja ka pisut õnne, kuna edetabel pannakse kokku ühe mänguvooru peale kõige suurema ühtlustatud panusega võidu saanud inimestest.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Turniirist osa võtmiseks on vaja esmalt pakkumisele registreeruda ning seejärel mängida ühel 12st osalevast mängust vähemalt 0,20 € panusega. Mängude hulgas on näiteks Jumanji, Jingle Spin, Gonzo’s Quest. Täieliku nimekirja leiad juba Maria kampaaniate lehelt.

Selle kampaania võitudel läbimängimise nõudeid ei ole.

Unibeti jõulukalendri pakkumine 12. detsembril 

Unibeti pakkumine on täna täpselt sama nagu Maria kasiinol ja ka edetabel on neil sama. Ehk siis tegemist on mitme kasiino ühise kampaaniaga.

Olybeti jõulukalendri pakkumine 12. detsembril 

Kui mängid Olybetis täna Flowers Christmas Edition slotis 70 spinni, annab Olybet sulle 10 tasuta spinni lisaks. Iga tasuta spinni väärtus on 0,30€.


€ 1 100 boonus.

Optibeti jõulukalendri pakkumine 12. detsembril 

Optibetist on täna võimaik saada Euroopa Liiga ennustusi tehes neli riskivaba live-ennustust. Selleks on sul vaja teha vähemalt 20 eurone sissemakse kasutades Optibeti boonuskoodi DEC12, panustada vähemalt 20 eurot Euroopa Liiga mängudele ning saadki 5€ live panused.


€ 1 000 boonus.

Betsafe kasiino jõulukalendri pakkumine 12. detsembril  

Spordiennustuse pakkumine

Panusta täna vähemalt 30€ eest ning saad 10€ riskivaba panuse Euroopa Liiga mängudele panustamiseks.

Kasiino pakkumine

Tee vähemalt 25 € sissemakse ning saad kuni 100 tasuta spinni slotimängus Fruit Shop Christmas Edition.

Pokkeri pakkumine

Kui võidad kolm Fish Party Sit & Go turniiri, saad ühe 1€ pileti tasuta.    


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

€ 100 boonus.

 

Advendikalendri pakkumised - 11. detsember

Pafi advendikalendri pakkumine 11. detsembril 

Pafis saad täna 10€ sissemakse ning 5€ Cash & Carry mängu mängimise eest 10 tasuta mänguvooru Pafi eksklusiivses Cash & Carry mängus. Iga tasuta spinn on väärt €0.15.


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Maria kasiino advendikalendri pakkumine 11. detsembril 

Mariast võid täna võita 1000 €, tasuta keerutusi või tasuta bingovautšereid. Ning neist auhindadest on läbimängimise nõue vaid bingovautšeril (4x). Tänane ülesanne on minna Maria bingo lehele ning mängida neli bingomängu, kus saab ära märgitud number 11. Kui see on saavutatud, saad kraapekaardi, millelt saad teada oma auhinna. 


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Unibeti jõulukalendri pakkumine 11. detsembril 

Unibet võimendab täna kõikide Meistrite Liiga väravalööjate koefitsiente. Pakkumine kehtib vaid mängueelsetele panustele. 


€ 50 boonus ja 5 tasuta spinni.

Olybeti jõulukalendri pakkumine 11. detsembril 

Kui sa eile juhuslikult Olybetti sissemakset ei teinud, siis täna pole Olybetil sulle midagi pakkuda – kuna tänane aken annab 10 tasuta spinni kõigile eile sissemakse teinud inimestele


€ 1 100 boonus.

Optibeti jõulukalendri pakkumine 11. detsembril 

Kui teed täna vähemalt 20€ suuruse sissemakse kasutades Optibeti boonuskoodi DEC11 saad koheselt ühe 5€ riskivaba panuse. Kui teed täna 50 euro eest Meistrite Liiga panuseid, saad Optibetilt veel 20€ eest riskivabu panuseid. 


€ 1 000 boonus.

Betsafe jõulukalendri pakkumine 11. detsembril 

Betsafe pakub oma mängijatele ka täna erinevaid boonuseid erinevates kategooriates. Erinevad pakkumised on nii spordiennustuste tegijatele, slottidel spinnijatele, ja samuti on väike boonus ette nähtud pokkerimängijatele.

Spordiennustus

Kui teed täna Meistrite Liiga mängule vähemalt 1.5 koefitsiendiga 15 € matšieelse panuse, saad Betsafe’ilt 10 € riskivaba panuse lisaks. Riskivaba panust on sul võimalik kasutada Meistrite Liigas live-panustamiseks. Läbimängimise nõue on 3x.


€ 100 boonus.

Kasiino

Kui mängid täna vähemalt 45€ eest, saad 25 tasuta spinni Street Magic slotil.


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Lisaks on täna kell 11.00 kuni 12.00 Happy Hour, mille jooksul saad Moonshine Riches slotis 10 tasuta spinni

Kõikidel tasuta spinnidega saadud võitudel on 1x läbimängimise kohustus. 

Pokker

Mängi üks 1€ Sit & Go, ning saad koheselt 1€  lisaks. 


 

Advendikalendri pakkumised - 10. detsember

Pafi advendikalendri pakkumine 10. detsembril

Tee Pafis täna vaid 2€ suurune spordipanus, ja osaled automaatselt 75 auhinna loosimisel – iga auhind on 20€ pärisraha.


€ 100 läbimängimise nõudeta boonus ja 20 tasuta spinni.

Maria advendikalendri pakkumine 10. detsembril

Tee täna Maria kasiinosse 20€ sissemakse ja saad 40 tasuta spinni slotimängus Finn’s Golden Tavern. Enne sissemakse tegemist pead eelnevalt ka boonuse aktiveerima. Tasuta spinnidega võidetud raha tuleb 35x läbi mängida.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Unibeti advendikalendri pakkumine 10. detsembril

Vasta täna kuuele Meistrite Liiga küsimusele ja võid homme juba võita 100 000 €.


€ 50 boonus ja 5 tasuta spinni.

Olybeti advendikalendri pakkumine 10. detsembril

Tee täna täpselt 20€ suurune sissemakse ja saad kohe ka sama suure boonuse. Boonuse saamiseks on vajalik ka „Aktiivsete kampaaniate” lehel kampaaniaga eelnevalt liituda. Boonusele kehtivad ka läbimängimise tingimused.


€ 1 100 boonus.

Optibeti advendikalendri pakkumine 10. detsembril

Tee täna vähemalt 20€ suurune sissemakse kasutades Optibeti boonuskoodi DEC10, panusta Meistrite Liiga mängudele vähemalt 40 euro eest (minimaalse koefitsiendiga 1.3) ning saad Optibetilt vastutasuks 25 euro eest riskivabu panuseid. Kaotatud panustel puudub läbimängimise kohustus.


€ 1 000 boonus.

Betsafe advendikalendri pakkumine 10. detsembril

Spordiennustuse boonus

Tee 10€ - 50€ sissemakse ning sulle antakse juurde ka sama palju boonusraha. Boonusraha läbimängimise nõue on 6x vähemalt 1.5 koefitsiendiga.


€ 100 boonus.

Kasiino boonus

Panustades slottidel vähemalt 45€ eest, saad 25 tasuta spinni slotimängus The Wiz. Võidud tuleb läbi mängida vähemalt 1x.


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Pokkeri boonus

Kui võidad NL 10 (või suuremas) lauas käe samast mastist K9’ga, saad Betsafe’ilt 1€.


Advendikalendri pakkumised - 9. detsember

 

Pafi advendikalendri pakkumine 9. detsembril

Täna võib Pafis võita suurelt mängides ruletti. Selleks on sul vaja vaid leida oma lemmik live-ruleti laud (punaste ruletilaudade hulgast, v.a. Double Ball rulett) ja teha vähemalt 1€ suurune panus. Juhul kui kuul jääb pidama number 9 peal, kogud punkte. Seejuures ei ole oluline, kas sa ka ise number 9 peale panuse panid. Kui oled teinud vähemalt 1€ panuse, saad 1 punkti, vähemalt 5€ eest panustades saad 5 punkti ning vähemalt 20€ eest saad 20 punkti. Kokku läheb täna ruletis jagamisele 3000€.


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Maria Casino advendikalendri pakkumine 9. detsembril

Mariast on sul täna võimalik saada bingovautšereid. Panustades Maria Flair bingotoas10 €, saad Marialt 2 € bingovautšeri. Igale mängijale on ette nähtud maksimaalselt üks vautšer. Bingovautšeritel on ka 4x läbimängimise nõue.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Lisaks ootab täna iga mängu alguses üht mängijat ka rahasadu.

Unibeti advendikalendri pakkumine 9. detsembril

Unibet pakub täna oma mängijatele samuti nagu Paf kasiino boonust ruletis. Unibetis on sul võimalik saada 5 eurot. Selleks on sul vaja panustada vähemalt 20 eurot mängus Lightning Roulette või mõnes teises live-ruleti lauas. Boonuse vastu võtmiseks on sul vaja boonus ka eelnevalt aktiveerida. Samuti on sellel boonusrahal 25x läbimängimise nõue.


€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Olybeti advendikalendri pakkumine 9. detsembril

Olybetis saad täna 35€ panustamise eest Berry Burst mängus samasse mängu 20 tasuta spinni.


€ 1 100 boonus.

Betsafe advendikalendri pakkumine 9. detsembril

Spordiennustuse pakkumine

Panusta vähemalt 30 euro eest vähemalt 1.5 koefitsiendiga ning võid saada kuni 100 tasuta spinni Starbursti videoslotil. Tasuta spinnide võitudel on vaid 1x läbimängimise nõue.


€ 100 boonus.

Kasiino pakkumine

Kui teed vähemalt 10 eurose sissemakse ja panustad vähemalt 50 euro eest, saad 50 tasuta spinni Arabian Night mängus. Läbimängimise nõue võitudel on taas vaid 1x.


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Pokkeri pakkumine

Mängi Texas NL Hold’em pokkerit vähemalt 0.05/0.1 panustega, võida käsi samast mastist 7 ja 4-ga ning saad 1 eurose preemia.
Advendikalendri pakkumised - 5. detsember

Pafi advendikalendri pakkumine 5. detsembril

Pafis on täna terve päev kõigis Cash & Carry Bingo mängudes garanteeritud auhinnafond. Erinevatel kellaaegadel on garanteeritud auhinnafondi suurus erinev, aga alates täna hommikul kella 8.00st kuni südaööni on selleks 100 eurot.


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Maria kasiino advendikalendri pakkumine 5. detsembril

Maria kasiinos on sul täna võimalik saada Starburst videoslotil 40 tasuta keerutust. Tasuta keerutuste saamiseks on vaja teha vähemalt 20 euro suurune sissemakse. Iga keerutuse väärtus on 10 senti, ning tasuta keerutuste võitudel on 35x läbimängimise nõue.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Unibeti advendikalendri pakkumine 5. detsembril

Unibet annab täna ära tasuta pileti 1500 € auhinnafondiga pokkeri freerollile. Valida on võimalik kahe kellaaja vahel. Esimene freeroll toimub 18.30 ning teine kell 21.30. Kummaski freerollis saab osaleda maksimaalselt 2500 mängijat, nii et mõistlik on võimalikult varajane registreerumine. Freerolli leiad otsides Unibeti pokkeritoas „Christmas Freeroll” märksõnu.


€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Olybeti advendikalendri pakkumine 5. detsembril

Olybetist annab sulle täna 10 eurot boonusraha. Boonusraha saamiseks pead esmalt kampaaniaga Olybeti advendikalendris liituma. Seejärel on sul vaja teha täpselt 10 eurone sissemakse, ja Olybet lisabki kohe ka boonusraha sinu kontole. Kindlasti uuri lisadetaile ka Olybeti lehel.


€ 1 100 boonus.

Optibeti advendikalendri pakkumine 5. detsembril

Optibetil ei ole täna midagi pakkuda. Advendikalendris on vaid viide juba käimas olevale slotirallile, kus sul on võimalik valitud slottidel mängides topelt VIP punkte saada ja edetabelis edenedes rahalisi auhindu võita.

Betsafe advendikalendri pakkumine 5. detsembril

Betsafe’il on sulle taas mitu erinevat pakkumist. Kindlasti tutvu hiljem detailidega ka Betsafe lehel.

Spordiennustuse pakkumine

Tee 10€ kuni 50€ sisemakse ja saad selle pealt ka 100% boonust. Boonusraha tuleb enne välja võtmist 6x vähemalt 1.5 koefitsiendiga läbi mängida.


€ 100 boonus.

Slottide pakkumine

Slottidel keerutamiseks on sul võimalik saada 50% sissemakseboonus kuni 50€. Minimaalne sissemakse 25€. Boonus tuleb läbi mängida vähemalt 1x.


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Samuti on võimalik Happy Hour ajal, ehk siis 17.00 kuni 18.00, Grand Spinn Superpot slotti avamise eest saada 50 tasuta spinni. Läbimängimise nõue on 1x.

Pokkeri pakkumine

Kui saad NL Hold’em rahalauas (vähemalt NL10 ) mängides ässapaari, saad kohe 1€.
Advendikalendri pakkumised - 4. detsember

Pafi advendikalendri pakkumine 4. detsembril

Mängi vähemalt 50 vooru slotis Ecuador Gold. Seejärel annab Paf sulle 5 tasuta spinni. Lisaks on iga 50 mänguvooru mängimine ka justkui minimäng, kuna iga mängus kogutud Wild sümboli eest saad sa 5 punkti ning Kane sümboli eest 3 punkti. Täna 50 vooru jooksul 10 kõige rohkem punkte saanud mängijat saavad veel tasuta spinne. Esikoht lausa 500 tasuta spinni, teine koht 200 spinni, kolmas koht 100 spinni, ning ülejäänud 7 mängijat kõik 50 spinni. Saadud tasuta spinnid makstakse välja homme kell 14.00 ning need kehtivad kuni 12. detsembri südaööni.


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Maria kasiino advendikalendri pakkumine 4. detsembril

Täites täna minimängu ülesande, võid võita 1000 €, bingovautšereid või tasuta keerutusi. Osalemiseks ava bingo ooteruum, registreeri end kampaanias osalejaks. Seejärel jõua 1) boonusvõiduni minimängus Blender Blast ning 2) saa keerutuse peale rohkem kui kaks langevate langevate sümbolitega võitu minimängus Miner Moe. Ning seejärel lihtsalt kasuta oma saadud kraapekaarti oma võidu nägemiseks.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Unibeti advendikalendri pakkumine 4. detsembril

Tee täna vähemalt 20 eurone panus Liverpool vs. Everton mängule ning saad koheselt samale mängule ka 10 € live-panuse, mida saad kasutada juba mängu toimumise ajal.


€ 50 boonus ja 5 tasuta spinni.

Olybeti advendikalendri pakkumine 4. detsembril

Panusta täna Lights slotis 100 eurot ja saad Olybetilt vastutasuks 50 tasuta spinni. Iga spinni väärtus on 0.09€.


€ 1 100 boonus.

Optibeti advendikalendri pakkumine 4. detsembril

Tee sissemakse kasutades Optibeti boonuskoodi DEC4, panusta kokku vähemalt 20 euro eest vabalt valitud jäähoki mängudele, ning saad tasuks 2x5€ riskivaba panust.


€ 30 läbimängimise nõudeta boonus.

Betsafe advendikalendri pakkumine 4. detsembril

Betsafe pakub sulle erinevaid boonuseid täna nii spordiennustustuste tegemiseks, kasiinos mängimiseks, kui ka pokkeri mängimiseks.

Spordiennustuse boonus

Tee Manchester United vs Tottenhami mängule üks vähemalt 1.5 koefitsiendiga 15€ matšieelne panus ning saad homme iga mängus löödud värava eest 2€ riskivaba panuse. Riskivabade panuste netovõitude läbimängimise nõue on 3x.

Kasiino boonus

Panusta slottidel vähemalt 45€ eest ning saad kuni 25 tasuta spinni slotimängus Spin & Win. Tasuta spinnidega saadud võitude läbimängimise nõue on 1x.

Pokkeri boonus

Mängi täna vähemalt viiel Fish Party Sit & Go turniiril ning saad kingiks 1€.


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

€ 100 boonus.

 

Advendikalendri pakkumised - 11. detsember

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...