Pakkumine on lõppenud


Advendikalendri Eesti centroll

Unibet kutsub täna Eesti mängijaid pokkeri centrollile. See tähendab, et sul on võimalik vaid ühe sendi eest kaasmaalaste vastu mängida ja võita €250 väärtusega Unibet Open Sunday Final pilet, mis võib sind viia Unibet Open Kopenhaagenile. Mäng käib harrastusmängijatele loodud tarkvaras.

Turniiri nimi: Advendikalendri Eesti Centroll
Millal: Täna, 4. detsembril Eesti aja järgi kell 20:00 (19:00 CET)
Auhinnad: 1. koht €250 UO Sunday Final pilet, 2.-5. koht €25 Wednesday Final pilet

2015. aasta esimene Unibet Open LIVE viib Kopenhaagenisse

Aasta algus tõotab tulla väga tormiline, sest eelmised kaks Kopenhaageni üritust on olnud väljamüüdud. Unibet naaseb Taani pealinna juba kolmandat korda. Üritus toimub 26. veebruarist kuni 1. märtsini Casino Copenhagenis.

€2000 väärtusega päkett sisaldab:

  • 4 ööd majutust
  • Põhiürituse buy-ini (€1000 + €100)
  • €250 taskuraha ja reisikulude kompensatsiooni
  • Turniiri jooksul tasuta hommiku- ja õhtusööke

Unibet Openi satelliidid leiad:

Logi Unibeti pokkeritarkvarasse, klikka "Tournaments", "Full schedule" ja filteeri "Unibet Open" turniiritüübi järgi.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...