Pakkumine on lõppenud

Ainult täna! 3 õnnelikku võidavad Pafis vinge HD-kaamera

Mängi täna Pafi Lucky Sunday kampaaniaga vähemalt ühe euro eest Robin Hood mänguatomaadil ja võid olla üks kolmest, kes võidab Veho Muvi HD No Proof No Glory Edition - HD-kaamera. Auhind läheb loosi kõigi osalejate vahel.

Selleks, et kampaanias osaleda ei tule teha muud, kui hakata Pafi kasutajaks või logida sisse juba olemasoleva kontoga, registreeruda kampaaniale vajutades nuppu "osale" ja mängida vähemalt euro eest täna Robin Hood mänguautomaadil.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...