Pakkumine on lõppenud

Ainult täna! Lost Island slotikal 5 tasuta spinni

Uus müstiline 5 rulli, 3 rea ja 20 liiniga uustulnuk Maria kasiino slotimängude seas - Lost Island - viib sind peidetud saatele, mille olemasolust teavad vaid vähesed. Koos tasuta spinnide, asendussümbolite ja korrutajatega võib alata sinu enneolematu teekond. Selleks, et see juhtuda saab, annab Maria kasiino sulle slotikaga tutvumiseks viis tasuta spinni.

Pane tähele, et tegu on eripakkumisega mariakatele, kes on viimase 90 päeva (seisuga 23.07.2014) jooksul teinud vähemalt ühe sissemakse oma kontole.

Hakka kohe keerutama ja too müstilised võidud koju juba täna!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...