Pakkumine on lõppenud

Ainult täna! Mängi Pafis Twin Spini ja võida 200 eurot

Pafis on täna õnnelik pühapäev - Lucky Sunday. Sellel vihmasel pühapäeval annab Paf sulle tuhat põhjust rõõmustada. Mängi Twin Spin slotikal ja osaled 5 x 200 euro loosis.

Selleks, et kampaanias osaleda ei tule teha muud, kui registreerida end Pafi kasutajaks või logida sisse juba olemasoleva kontoga, vajutada nuppu "osale" ja mängida täna slotikal Twin Spin. Võitjatega võetakse ühendust e-kirja teel.

Juba järgmisel pühapäeval on Lucky Sunday taas sinu ees uute jalustrabavate pakkumistega. Ära unusta tulla meie lehele, et uurida, mida kasiinodel sulle pakkuda on.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...