Ajaloolised slotsi jackpotid

Me kõik mängime slotte, peas tiirlemas vaid üksainus soov – võita hiiglaslik jackpot! Õnneks, nii tava- kui ka online kasiinod pakuvad meile hulgaliselt suuri peavõite, ka selliseid, mille väärtus ulatub sadadesse miljonitesse eurodesse. Õieti, New Jersey mängur võitis hiljaaegu ligikaudu 5, 6 miljonit eurot jackpoti mängides Harrah kasiinos Antlantic Citys.

Mängur soovib, et ta nime ei avaldataks ja palub end vaid “Tom"-iks kutsuda. Eks ikka sellepärast, et kõik vanad head sugulased ja tuttavad saaksid rahus edasi elada. Ainus, mida me Tomi kohta teame on see, et ta on Harrahis slotse juba 30 aastat järjestikku mänginud, mis tõestab veelkord, et kui piisavalt kaua slotsidele truu olla, võib õnn ka sulle naeratada. Tomi viis võiduni just see, et mees oli slotsile 30 aastat truu. On teada tõde, et kui slotsi järjepidevalt mängida, on võimalus rikkaks saada üsna suur!

Topelt ei kärise

Enamik slotsi mängijaid peaks end õnneseeneks, kui nad võidaksid jackpoti kordki oma elus, kas pole? Elmer Sherwin seisis vastamisi võimatuga – nimelt võitis mees kaks hiiglaslikku jackpoti järjestikku…sama mänguga! Esmakordselt võitis mees Mirage Hotel & Casinos Las Vegases, kui ta oli 76-aastane. Vanahärra sai 4.6 miljoni dollari võrra rikkamaks, mängides Megabucks slotse 22. novembril – päeval, mil Mirage esmakordselt avati! Hoolimata elumuutvast võidusummast otsustas mees siiski korra-paar nädalas edasi mängida. Küll eesmärgipäraselt – tunda taaskord õnne olla jackpot võitja. Meest ei heidutanud tõsiasi, et ega sašid just tema kasuks räägi, ent sellest hoolimata võitis ta varsti jälle Cannery kasiinos 21 miljonit dollarit!

Ja rikkad saavad rikkamaks

Vaevalt, et Austraalia miljardär Kerry Parcker vajas 1997ndate lõpuaastatel enam raha, tema pere meediaettevõte oli ju niigi edukas. Küll aga peab nagu ikka paika vana hea ütlus, et “kus on, sinna tuleb juurde", kuna Parcker võitis slotsi jackpot MGM Grandis, kus ta pistis taskusse 33 miljonit dollarit! Muidugi polnud see Parckeri esimene kord kasiinos, ta oli juba varasemalt teada-tuntud oma kasiino-alaste saavutuste poolest.

Hetkes elades

Vahel, nagu ikka, on nii, et parimad asjad juhtuvad ootamatult. Nii tulevad ka kõige ootamatud slotsivõidud just siis, kui loota ei oska. 25-aastane mees Los Angelesest, kes külastas Las Vegast eesmärgiga NCAA korvpalli turniiril panustada, võitis jackpot just sedasi.

Kui korvpalli mängude vahel oli vaba aega, soovis tuvastamata mängija seda just slotsiga surnuks lüüa. Tegu oli aga ilmselt parima otsusega mehe elus, kuna ta võitis Las Vegase kasiinorekordi, milleks oli 39.7 miljoni dollariline jackpot. Tänu otsusele mängida slotse korvpallimängude vahel, saab mees igal aastal 1.5 miljonit dollarit kuni aastani 2018!

Unistus, mis saab teoks

Kui paljud slotsi mängijad istuvad ja unistavad suurest kasiinovõidust, on ainult mõnel neist reaalne soov see suur rahasumma ka päriselt võita. Nii mitmedki ilmselt mõtlevad, et Hawaii resident Amy Nishimura on mõneti psühh, kuna ta unistas suurest jackpotist vahetult enne, kui ta selle võitis.

Pärast 8.9 miljoni dollari suurust võitu Megabucks slotsiga Las Vegases, ütles Nishimura ajakirjanikele, et ta unistas taolisest kasiinovõidust vaid mõned päevad enne enne seda, kui see teda otsesõnu jalust rabas. Kui vaid kõik saaksid olla taolise õnnega koos, et unistada hetkest, mil nad võidavad jackpoti…

Online slotsi rekordid

Hoolimata sellest, et online slotsi jackpotid on turul vaid hilistest 90ndatest, on need juba jõudnud järele tavakasiinode jackpotidele. Tundmatu Kanadalase õnneks polnud jackpot temast kaugel, nimelt võitis mängur 1. 59 miljonit dollarit Major Millionsiga. Vaid veidi aega hiljem võitis Floridast pärit naine aga rekordsumma 1.96 miljonit dollarit “Gold Rally" mängus.

Järjekordseks näiteks, et online slotsid on jõudnud tavamängudele järele on see, kuidas 2009. aastal võitis Kreekast päris firmaomanik 8.69 miljonit dollarit.

Nagu näha, tasub online slotse mängida! Isegi siis, kui sa ei ole üks neist, kes saab hiiglasuure jackpot omanikuks, on mängus siiski tuhandeid dollareid, mis võib aidata su elujärge parandada. Seega, tutvu kindlasti online kasiinodega nagu 888.com ja mängi mõne suure jackpoti peale!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...