Spordiennustused akumulaatoriga

Akumulaator spordiennustuses – mis see on?

Spordiennustusportaalidega tutvudes oled kindlasti peale sattunud terminile akumulaator. Väljaspool panustamist ja spordiennustusi me kõik teame, mida see tähendab – tegemist on akuga. Aga millele viitab akumulaator spordiennustuses?

Kuigi täpsem tähendus on loomulikult erinev, võib väga tinglikult öelda, et põhimõtteliselt on tegemist siiski salvestamise seadmega ka spordiennustuses - enne järgmise tulemuse arvestamist, vaadatakse eelnevalt kas esimene tulemus läks täppi ja kui läks, see salvestakse. Kui tulemus täppi ei lähe, on aku kaputt ja mäng läbi. Eesti keeles kasutatakse tihtipeale termini akumulaator asemel ka terminit kombopanus. Mõnikord ka kombipanus, multipanus, või mitmikpanus. Heal lapsel on ikka mitu nime.

Tee oma esimene mitmikpanus Betsafe'is 

Olenemata sellest, mis terminit me täpsemalt kasutame, on tegemist ühe panusega, mis hõlmab enda alla mitu erinevat ennustust. Kombopanuse või akumulaatori puhul võib su panus olla küll madal, näiteks 10 senti või vaid mõni euro, aga olenevalt akumulaatori suurusest on sul võita võimalik selle panusega kümnetes kuni tuhandetes kordades suuremaid summasi. Kuigi sa ei riski kombopanuseid tehes reeglina suurte summadega, tuleks siiski arvestada, et mitmikpanuseid tehes on ka sinu võiduvõimalused suhteliselt väiksed.

Näiteks võid sa otsustada, et soovid teha samal piletil panuse viiele erinevale mängule. Selleks, et sinu panus võidaks, pead sa ennustama õigesti kõikide mängude tulemused. Panustades valele resultaadile isegi vaid ühe mängu puhul on sinu pilet kaotanud. Võidu korral on sinu võidusumma aga kõikide erinevate mängude koefitsientide korrutis ja olenevalt kui mitu erinevat mängu sa akumulaatorisse lisad võivad akumulaatorpanustel olla mõnikord ka veel suurendatud koefitsiendid.


€ 50 boonus ja 5 tasuta spinni.

Mida suurema mängude/panuste arvuga akumulaatori sa koostad, seda rohkem on sul võimalik võita. Aga reeglina soovitatakse mitte teha suuremaid kui kolmest kuni neljast erinevast tulemusest koosnevaid akumulaatoreid, kuna sealt edasi kahanevad sinu võiduvõimalused märgatavalt iga järgmise tulemuse akumulaatorisse lisamisega.

Näiteks tehes kombopanuse, kus erinevate tulemuste koefitsientideks on 1.12, 1.82, ja 2.48, on sinu võidukoefitsiendiks kokku 5.06 (see number tuleb nende kolme koefitsiendi üksteisega korrutamisest). Lisades sinna aga veel näiteks kolm mängu koefitsientidega 2.35, 1.25, ja 2.21, on sinu võidukoefitsiendiks juba 32.82. Ja sinna veel lisaks mänge lisades on sul võimalik võidukoefitsienti suurendada tuhandeteni. Ja kõikide tulemuste õigesti ennustamisel on sul seeläbi võimalik võita väga suuri summasi.

Samal ajal tuleb siiski meelde jätta, et see koefitsient peaks sulle aimu andma ka sellest, kui suur, või õigemini kui väike, su võiduvõimalus tegelikult on. See küll ei tähenda, et kombopanustega ei oleks võimalik võita. Kindlasti on, eriti kui sa teed iga panustatava mängu kohta eelnevalt ka kodutööd. Aga isegi sellisel juhul võib alati mõni mäng ühel või teisel põhjusel hoopis teisiti minna. See on ka põhjus miks ei soovitata panustada kombopanustesse liiga suuri summasi, ja lisaks ei soovitata akumulaatori puhul ka akumulaatorit liiga suureks ajada.

Kus on kombopanuseid võimalik teha?

Kombopanuseid, mitmikpanuseid, või...kuidas iganes me neid ka ei nimetaks, on võimalik tavaliselt teha kõikidel spordiennustuslehekülgedel, olgu selleks siis Olybeti spordiennustusportaal, Tonybeti ennustuslehekülg või miks mitte Betsafe spordiennustuste lehel.


€ 50 boonus.
€ 100 boonus.

Samuti pakuvad sulle mitmikpanuste tegemise võimalust Optibet ja Paf.


€ 30 läbimängimise nõudeta boonus.
€ 100 läbimängimise nõudeta boonus ja 20 tasuta spinni.

Suurimad akumulaatoriga võidetud summad

Akumulaatoriga väga suurte summade võitmise tõenäosus, eriti kui lisad oma akumulaatorisse kümneid erinevaid ennustusi, on väga väike. Võitmise tõenäosus kahaneb iga lisatud mänguga ja mingil hetkel muutub asi tõsiseks loteriiks. Aga nii nagu on võitjaid loterii mängijate hulgas, on piisavalt olnud ka neid inimesi, kes on kombipanusega võitnud ülisuuri summasi. Näiteks aastal 2008 võitis üks õnnelik panustaja 50 sendise panusega koguni miljon naela. Tema võidutõenäosuseks oli 2 000 000:1. Üks teine panustaja suutis vaid 30st sendist teha 500 000. Selleks pidi ta 15 erinevat mängutulemust õigesti ennustama.

Seega suured võidud vaid väikeste panustega on võimalikud. Ja selliseid panuseid võiks kohati isegi nimetada riskivabadeks, kuna sa riskid vaid mõnekümne sendiga. Samas jällegi võid sa neid mõnekümnesendiseid panuseid teha sadu ja nendega mitte kordagi võita.

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...