Aliens on OlyBetis kohal - keeruta tasuta!

Aasta üks oodatuim uue generatsiooni slotimäng on saabunud. OlyBet annab sulle selle puhul tasuta keerutusi.

Selleks, et mäng järele proovida ei tule sul teha muud, kui luua konto või logida juba olemasoleva kontoga OlyBeti kasiinosse sisse, klikkida Aliens mängus PÄRISRAHA MÄNG peale ja saada teada, kui mitu keerutust sa said!

Oma tulnukatejahti saad pikendada 100% boonusega, kui lisad oma 5-€ kuni 15€-sele sissemaksele boonuskoodi ALIENS. Nii saad mängimiseks 100% boonust juurde.

Lisaks pane tähele, et kui teed selle koodiga sissemakse homme (29.04.2014), siis saad veel 10 tasuta keerutust.

Kood ALIENS annab ühele €5 kuni €15 suurusele sissemaksele lisaks €5 kuni €15 ehk kontole jõuab kokku €10 kuni €30 boonusraha. Kood ja keerutused kehtivad kuni 30.04.14.

Olybet €100 Tutvumisboonus
+ 10 tasuta spinni
MÄNGI NÜÜD!

https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...