Pakkumine on lõppenud


Anna õnnele võimalus 3000-eurosel turniiril

Kuni aasta lõpuni on sul võimalus Maria kasiinos osa võtta 3000-eurosest turniirist. Mängi lihtsalt pärisrahaga slottidel Hit2Split, Reel Rush, South Park: Reel Chaos ja/või The Invisible Man, ja osaledki automaatselt turniiril.

Võidusummad jagunevad alljärgnevalt:

1. koht 1000 €
2. koht 750 €
3. koht 500 €
4. koht 250 €
5. koht 100 €
6.–10. koht 50 €/mängija

Kuidas osa võtta?

Esmalt hakka mariakaks või logi sisse juba olemasoleva kontoga ning seejärel ei pea tegema muud, kui lihtsalt mängima arvutis või mobiilis – 20 järjestikust ringi automaatidel Hit2Split, Reel Rush South Park: Reel Chaos ja/või The Invisible Man.Pane tänele, et panus ühe spinni kohta peaks olema minimaalselt 20 senti.

Kasiinoturniir toimub perioodil 25.12–31.12.2014.

Hakka mariakaks siit


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...